וואווי (Huawei) הכריזה באופן רשמי על Honor 9X ו-Honor 9X Pro בסין עם מסך מלא ונקי שנעזר במצלמה קדמית קופצת. הם גם מהטלפונים הראשונים של החברה שמבוססים על שבב הביניים החדש שלה Kirin 810 שיתפוס בהדרגה את מקומו של Kirin 710.

וואווי, בדיוק כפי שהבטיחה בטיזר לפני מספר ימים, הביאה שני מכשירים שמבחינה חיצונית וגם פנימית מזכירים זה את זה, עם הבדלים ברורים באיכות לטובת ה-Pro. כך למשל ה-9X מצויד בצמד מצלמות מאחור עם חיישני 48 ו-2 מגה-פיקסל בעוד שב-Pro יש מצלמה שלישית באמצע עם חיישן 8 מגה-פיקסל ועם עדשה רחבה. המצלמה הקופצת היא בשני המקרים עם חיישן 16 מגה-פיקסל.

הבדל נוסף הוא ש-Honor 9X מוצע עם 4/6 גיגה-בייט זיכרון עבודה ובהתאמה 46/128 גיגה-בייט זיכרון אחסון, גרסת ה-Pro שלו מוצעת רק עם 8/128 גיגה-בייט. יש גם הבדל בצבעים: שחור, כחול ואדום לדגם הרגיל, שחור וסגול לדגם ה-Pro.

מעבר לכך כאמור אותו מכשיר: מסך 6.59 אינץ' ברזולוציית +FHD ביחס היבט 19.5:9, סוללת 4,000 מילי-אמפר/שעה, חיישן טביעות אצבע בצד המכשיר ואפילו אותן מידות במדויק: 206 גרם ועובי של 8.8 מ"מ.

המחירים Honor 9X יתחילו בכ-200 דולרים, בעוד שמחירו של Honor 9X Pro יהיה כ-320 דולרים.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.