וואווי (Huawei) אמורה להכריז ב-23 ביולי על התוספת החדשה למשפחת מכשירי ה-Honor המוזלים שלה. לקראת ההכרזה היא העלתה ל-Weibo, הרשת השיתופית הסינית, טיזר שמציג את גרסת ה-Pro של Honor 9X. כמו במכשירים רבים אחרים של החברה ושל המותג, מדובר בעיצוב גב שמציג צבעים משתנים, אבל במקרה הזה הוא מיוחד במינו כי הוא יוצר תמונה של X מאחור.

במקביל נחשף המפרט המלא של המכשירים שיהיו זהים להוציא משהו מאוד משמעותי: אם בגרסת ה-Pro יהיו שלוש מצלמות מאחור עם חיישני 48 מגה-פיקסל, 8 מגה-פיקסל ו-2 מגה-פיקסל לעומק התמונה, ב-9X הרגיל יהיו רק שתי מצלמות עם חיישני 48 ו-2 מגה-פיקסל. המצלמה הקדמית בשני המקרים תהיה מבוססת על חיישן 16 מגה-פיקסל, והיא אמורה להיות מצלמה קופצת.

למרות המסך הנקי, שיוצע בגודל של 6.59 אינץ' וברזולוציית +FHD, חיישן טביעות האצבע יהיה בצד משולב בכפתור ההפעלה/כיבוי כי מדובר במסך LCD. המערכת על שבב אמורה להיות Kirin 810 החדשה, שתחליף את Kirin 710 במכשירי הביניים של וואווי, וטלפוני ה-Honor 9X יצוידו ב-6/128 גיגה-בייט זיכרון.

הסוללה אמורה להיות בנפח של 4,000 מילי-אמפר/שעה, עם תמיכה בטעינה מהירה בזכות שילוב מחברUSB Type-C וזה יהיה מכשיר כבד יחסית שישקול 206 גרם.

פרטים מלאים, כאמור, בקרוב מאוד.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.