השותפה של שאומי (Xiaomi) בתחום המחשוב הלביש היא אמזפיט (Amazfit) אשר השיקה השבוע את הדור השני של Amazfit Cor, צמיד חכם עם כמה יכולות חדשות.

את הדור הראשון כבר סקרנו כאן ב-TGspot. זה הציע מאפיינים דומים ל-Mi Band רק בתוספת מסך מגע צבעוני. הדור השני אינו שונה בהרבה ומציע מסך בגודל 1.23 אינץ' מסוג LCD חסכוני מאוד בסוללה, עם זכוכית מקומרת לצדדים ומסגרת במראה מתכתי.

יש לו את כל המאפיינים המוכרים מצמידי כושר אחרים כמו מד דופק, מד צעדים ומרחק, מגוון רחב של אימונים למעקב וכן ניטור איכות השינה. בנוסף, אפשר לקבל התראות מהנייד (iOS או אנדרואיד) דרך אפליקציית Mi Fit עם תמיכה באנגלית (בלבד) וכן לקבל התראה על שיחה נכנסת.

photoelectric continuous heart rate sensor

מד דופק, מד צעדים ומרחק, מגוון רחב של אימונים למעקב וכן ניטור איכות השינה. בנוסף, אפשר לקבל התראות מהנייד (iOS או אנדרואיד) דרך אפליקציית Mi Fit עם תמיכה באנגלית (בלבד) וכן לקבל התראה על שיחה נכנסת.

Amazfit Cor 2 מציע חסינות גבוהה יותר למים ואבק בתקן 5ATM, אשר מספק יכולת אטימות גם לשחייה. הסוללה שלו מבטיח שיפור בהשוואה לדור הקודם עם זמן שימוש של מעל 20 יום וכן נוסף גם קישוריות NFC אשר שימושי לביצוע תשלומים.

המחיר של Amazfit Cor 2 הוא קצת פחות מ-80 דולרים.