היצרנית הטיוואנית HTC, או לפחות מה שנשאר מחטיבת הסלולר אחרי שגוגל קנתה אותה, מתכננת להכריז על מותג טלפונים חדש ב-11 ביוני, כך אישרה החברה בהזמנה שפרסמה בעמוד הפייסבוק הרשמי שלה.

לפי הדיווחים, HTC תציג מכשיר ראשון לשוק הביניים פלוס המבוסס על מערכת העל שבב Snadpragon 710 עם 6 גיגה-בייט זיכרון עבודה ויבוסס על מערכת האנדרואיד בגרסת 9.0 Pie. הנתונים הללו הגיעו לאחר שעלו נתוני בדיקות של דגם לא מוכרז באתר מבחני הביצועים Geekbench.

עוד נאמר כי ייתכן ושמו של המכשיר יהיה HTC U19e ויכלול מסך 6 אינץ' ביחס 18:9 ברזולוציית +Full HD, עם סוללה בקיבולת 3,930 מיליאמפר/שעה ותמיכה בטעינה מהירה Quick Charge 3. לא יהיה מגרעת למצלמה, אלא שוליים שיכללו זוג מצלמות סלפי בחלק העליון.

HTC, שהתמקדה בעיקר בתחום משקפי המציאות המדומה (VR) בשנתיים האחרונות, השיקה מכשירים ספורים בלבד, כשהאחרון שבהם הוא Desire 12s שהוכרז בדצמבר שנה שעברה. מכשיר הדגל האחרון היה +U12 וכן היא השיקה גם את Exodus 1, אולם האחרון יועד לתחום הכרייה והמטבעות הדיגיטליים.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.