אחרי סוני, HTC החלה לשלוח הזמנות למסיבת העיתונאים שתקיים בעוד כשבועיים וחצי ב-26 בפברואר, יום לפני פתיחת MWC בברצלונה. ההזמנה היא כללית למדי ואינה חושפת פרטים כלשהם על מה שהיא עומדת לחשוף השנה. בהזמנה נכתב:"הצטרפו אלינו כדי לראות מה הלאה". אך לנו יש לא מעט ידיעות מודלפות על מכשירים חדשים שככל הנראה יחשפו לראשונה בתערוכה.

לפי מה שאנחנו יודעים בינתיים, אנחנו צפויים לראות חשיפה של לפחות 5 מכשירים חדשים :

  1. HTC Edge (שלאחרונה יש דיווחים ששמו שונה ל-HTC Endeavor) צפוי להיות ככל הנראה מכשיר הדגל הבא של החברה הטיוואנית ויכלול מסך בגודל 4.7 אינץ' ברזולוציה של 720P, מעבד מסוג Nvidia Tegra 3 מרובע ליבות, 1GB זיכרון ומצלמה 8 מגה פיקסל עם רזולוציית צילום של 720P. המכשיר צפוי להגיע כשהוא מריץ את מערכת ההפעלה בגרסה 4 של גוגל Ice cream sandwich ובקיצור ICS, וממשק ה-Sense של HTC בגרסה 4.
  2. HTC Ville, שעליו שמענו שוב בשבוע שעבר המציג וידאו מודלף של המכשיר עם גרסת Sense 4, וכמו כן עם מסך מסוג Super Amoled ברזולוציית qHD ומעבד כפול ליבה מסוג Snapdragon 4 במהירות 1.5Ghz.
  3. HTC Quattro, כנראה מכשיר הטאבלט הבא של החברה עם מסך בגודל 10.1 אינץ' ברזולוציית 1280X768 מעבד Tegra 3 מרובע ליבות 16 ג'יגה זיכרון פנימי עם אופציה להרחבה באמצעות כרטיס זיכרון, מצלמת 2 מגה-פיקסל ומצלמה קדמית של 1.3 מגה-פיקסל וכנראה יגיע עם אוזניות Beats.
  4. HTC Primo, מכשיר שמיועד לשוק הביניים עם מסך בגודל 3.7 אינץ', מסך מסוג Super Amoled עם Gorilla Glass, מעבד Qualcomm במהירות 1Ghz דו ליבתי, 512MB זיכרון ומצלמת 5 מגה פיקסל עם יכולת צילום של 720P. גם הוא צפוי להגיע עם מערכת ההפעלה ICS וממשק Sense 4.
  5. HTC Radiant, בינתיים אין מידע לגבי מפרט המכשיר, אך אנו יודעים שהוא יריץ את מערכת ההפעלה Windows Phone של Microsoft.
קרא עוד:  השוואת מפרטים ראש בראש: OnePlus 7 מול דגם ה-Pro, במי תבחרו?

אנחנו בטוחים שההכרזות של HTC השנה יהיו מעניינות ואנחנו כמובן נביא לכם את כל החדשות וההכרזות של המכשירים החדשים. (מקור)