מזה מספר חודשים שאנו מקבלים שמועות על מכשיר הדגל הבא של ענקית הטכנולוגיה הטיוואנית, ה–HTC Ville ובחודש נובמבר האחרון אף קיבלנו כמה תמונות ראשונות שמציגות את עיצוב המכשיר. כעת, לאחר תקופה רדומה מהדלפת תמונות אלו, אנו מקבלים סרטון באורך 3 דקות המציג את המכשיר החדש שמריץ את מערכת ההפעלה של גוגל, ה–ICS ואת ממשק ה–Sense 4.0. מהסרטון אפשר לראות שהעיצוב של המכשיר די מרשים, ודק מאד (8 מ"מ) אף דק יותר מהאייפון S4 של אפל (9.3 מ"מ) ומה – GS2  של סמסונג (8.5 מ"מ). עוד שמנו לב למין לאגים קטנים בתפריטים, אבל אנו משערים שזה מכיוון שזהו אב טיפוס ראשוני ולא הגרסה הסופית. פרט לכך,  ממשק המשתמש, האנימציות וה – live wallpapers נראים נהדר. גם המפרט שהודלף מרשים מאוד וכולל מעבד כפול ליבה מסדרת Snapdragon 4 במהירות 1.5GHZ, זכירון 1GB RAM, מסך בגודל 4.3 אינצ' qHD מסוג Super Amoled,  מצלמה 8 מגה – פיקסל עם צילום וידאו  1080p Full  וסוללת 1,650mAh.

נראה כי זהו המכשיר הראשון של HTC  שיריץ את גרסת ICS ויוצג על פי הערכות בתערוכת 2012 MWC  שתתקיים בעוד כשלושה שבועות בברצלונה. נראה שיש למה לצפות מ – HTC  השנה, ובינתיים כולנו נמתין לתערוכה הקרובה כדי לראות את ה–THC Ville  מוצג שם.

כתב: אלון קגן.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.