ה- HTC Rezound (לשעבר Vigor) שפרטים רבים עליו כבר נחשפו, יוכרז באירוע beats שיערך בהמשך השבוע במסיבת עיתונאים בנוי-יורק. כעת, נפצו שמועות שחברת HTC שלחו אותו בשנית לבדיקות ב-FCC (נציבות התקשורת הפדרלית) האמריקאית, לפי הפרסומים, הסיבה ש-HTC שלחו את המכשיר לבדיקה בשנית היא בשל שינוי קטן בגב המכשיר שיאפשר את טעינתו בצורה אלחוטית. לפי אותם פרסומים, גם נאמר שמשטח הטעינה האלחוטי אמור להימכר בנפרד מהמכשיר, כמוצר נלווה.

לפי דיווחים קודמים, המכשיר המדובר יגיע עם מסך בגודל 4.3 אינצ' ברזולוציה גבוהה במיוחד של 720×1280, מעבד ליבה כפולה במהירות 1.5 GHz, מצלמת 8 מגה-פיקסל אחורית ו 2 מגה-פיקסל קדמית וכמובן יכלול את טכנולוגית הסאונד המתקדמת של beats.  המכשיר ירוץ על מערכת האנדרואיד בגרסת 2.3.4 שיעודכן בעתיד לגרסאת ה"קסטה" של אנדרואיד.

לפי הדליפות ברשת, נראה כי HTC יספקו קייס מיוחד למכשיר, שמלבד הגנה, ויופי, יספק גם שיפור בקליטה. עוד פורסם, ש-HTC ימכרו סוללה מורחבת למכשיר בהספק 2750mAh, בהשוואה לסוללה שתבוא עם המכשיר שמגיעה בהספק 1620mAh ותגיע עם מכסה אחורי שיותאם לגודל הסוללה (בדומה לסמסונג עם הGalaxy S2). נכון לעכשיו, המכשיר אמור להימכר רק ברשת Verizon האמריקנית ונדע עוד פרטים במסיבת העיתונאים השבוע.