אנחנו יודעים שכל תשומת הלב שלכם מופנית כעת כלפי מערכת ה-IOS 5 של אפל, גרסת האנדרואיד החדשה 4.0 (קסטה) והמכשירים החדשים של סמסונג והאייפון החדש של אפל, אבל בואו נעצור וניקח רגע הפסקה קצרה לקצת מידע על ה-HTC Rezound. אם אתם מהאוהדים הקבועים של החברה אז ודאי נתקלתם בו בעבר תחת השם "Vigor" ואתם בטח יודעים כי זהו מכשיר דור רביעי עם מעבד כפול ליבה במהירות שעון 1.5GHz וצפוי לצאת בחודש נובמבר ברשת האמריקאית Verizon.

ככל שמתקרבים לתאריך ההשקה, תמונות של אביזרים למכשיר צצות פתאום בחנויות שונות ומציגות לנו את המכשיר בצורה ברורה יותר. HTC אוהבת כנראה לשחרר את האביזרים למכשירים לפני תאריכי השקות המכשירים עצמם, כך שבשבילינו הסקרנים זה ממש טוב. לאחרונה הופצה התמונה הזו בו נראה המכשיר עם נרתיק קשיח מקורי של החברה, כזה שמוסיף הרבה יופי ומראה את המכשיר בדיוק כמו בהדלפות הקודמות. באשר למקשי המגע האדומים שנראו בתמונות העבר, ניתן לראות אותם גם בתמונות אלה  וזה ודאי זה ישמח הרבה מאוהדי HTC.

סוללה בהספק גדול יותר
פרט לעיצוב ש-HTC מקפידה עליו באופן מתמיד, היא דואגת גם לסוללת גדולה יותר כך שיחד עם הנרתיק הקשיח צצה ברשת גם סוללה מורחבת. הסוללה בעלת הספק נרחב של 2750mAh ומגיעה עם מכסה רחב יותר העשוי מפלסטיק קשיח בעל מגע רך המכוסה בשכבה כנגד שריטות. בצד הפנימי של המכסה ישנם 9 מגעי מתכת מיוחדים שמתחברים לאנטנה הפנימית כך שיגבירו את הקליטה במכשיר. הסוללה המובנית במכשיר מגיעה עם הספק של 1620mAh "בלבד", ואם אתם מאותם המשתמשים שסוחטים את המיץ מהמכשיר, בטוח תזדקקו לסוללה בעלת ההספק הגדול יותר, למרות שהיא מוסיפה לעובי המכשיר הכללי.

קרא עוד:  אפל תשלם עד מיליון דולרים לחוקרים שיחשפו פרצות במוצריה

תהיות בגלל אפל
אם נתרכז ותבוננן בתמונה, נוכל לראות שהתאריך שמופיע על המכשיר הוא ה-4 לאוקטובר ואנחנו תוהים, האם Verizon דחתה את השקת המכשיר כדי שזו תהיה לאחר השקת האייפון 4S החדש של אפל, ומקווים שאכן נראה את המכשיר במהלך נובמבר. (מקור)