בשבוע האחרון היו לא מעט שמועות על מכשירי HTC שצפויים להגיע בקרוב, ככל הנראה לקראת תערוכת הסלולר בברצולנה שבסוף חודש פברואר.

חזרתו של הטיטן
מכשירי ה-Titan של HTC נחשבים כמכשירים גדולים. החברה השיקה שני מכשירים, הראשון הוכרז בסוף חודש אוגוסט אשתקד והשני בתחילת השנה. שניהם היו בעל מאפיינים דומים ובין הראשונים להציג מסך 4.7 אינצ’. השמועות על המכשיר השלישי, ה-Titan III מתבססות על שמועות קודמות של מכשיר בשם קוד “Zenith” ופרט לעובדה הברורה כי הוא יבוסס על מערכת ה-Windows Phone 8, אנחנו נראה את אותו גודל המסך וכן מעבד מרובע ליבות (במקום שתי ליבות כיום), מצלמה 8 מגה פיקסל, NFC ותקשורת HSPA עד 42Mbps.

HTC M7
כולנו התאכזבנו לשמוע כי HTC לא מתכננת להשיק גרסה גלובלית ל-Droid DNA, מכשיר ה-5 אינצ’ Full HD הראשון של החברה. אבל הנה שמועות חדשות טוענות כי החברה תשחרר בתחילת השנה הבאה את HTC M7 עם מפרט דומה ל-DNA. כך נקבל את מסך ה-5 אינצ’ שרצינו, מעבד מרובע ליבות Snapdragon S4, מצלמה 13 מגה פיקסל וגוף unibody מאלומיניום. ב-HTC ינסו וכנראה גם יצליחו להשיג את סמסונג עם ה-Galaxy S IV ותשיק את המכשיר באביב של שנה הבאה.

Tegra 4
דווקא מפתיע שעד עכשיו לא שמענו כל מילה על מעבד ה-Tegra 4 של Nvidia. לפחות בתקופה הזו, ובמיוחד לאחר שמבחני ביצועים למעבדי שני ליבות של Snapdragon S4 עוקפים את הביצועים של ה-Tegra 3, היינו מצפים מ-Nvidia להראות קצת שרירים. אז המכשיר הראשון שיגיע עם מעבד הדור הרביעי הוא של HTC, כך לפי השמועות של מקור מיפן אשר מדווח כי המעבד יהיה מבוסס על Cortex A15 האחרון ויהיה מהיר פי שתיים מקודמו כשהוא יפעל בתדר של 1.8GHz לכל ליבה. מעבר לכך, אין עוד מידע על המכשיר או מה יהיה גודלו, אך אפשר להניח כי מדובר במכשיר מבוסס אנדרואיד.

קרא עוד:  שאומי מדגימה 144 הרץ על המסך של Redmi K30 5G

יש לנו עוד פחות משלושה חודשים עד ברצלונה, ועוד נשמע לא מעט עליהם עד אז.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.