לאס-ווגאס, תערוכת CES 2012, מנכ"ל חברת HTC פיטר צ'או (Peter Chou) ומנכ"ל מיקרוסופט סטיב באלמר (Steve Ballmer) הציגו את ה-Titan II מבית HTC, אשר ישווק ברשת הדור-הרביעי של AT&T.

המכשיר בהחלט מצדיק את שמו ומציג מסך-מגע ענק בגודל 4.7-אינצ' מסוג Super LCD, מעבד Snapdragon S2 חד-ליבה במהירות של 1.5GHz, מצלמה-קדמית לביצוע שיחות וידאו ברזולוציה של 1.3 מגה-פיקסל. גולת הכותרת היא המצלמה האחורית, בעוד רוב המכשירים הסלולארים לא כוללים אפילו מצלמת 12 מגה-פיקסל, HTC מדלגת עליהם בעליצות ומשיקה מכשיר בעל מצלמה ברזולוציה של 16 מגה-פיקסל וחיישן ועדשת 28 מ"מ מהירה, עם יחס צמצם מירבי של f/2.6 ופלאש-לד כפול, המכשיר בהחלט מסוגל לתת מענה למצלמות הכיס, אם כי מאכזב לגלות כי צילום הוידאו מוגבל לרזולוציה של 720P בלבד, כנראה בעקבות מגבלות תוכנה של מערכת-ההפעלה. בנוסף, מצויד ה-Titan II בסוללה בעלת 1,730mAh שאנו מקווים שתוכל להרוות את צימאונם של המסך הענק והתקשורת המהירה.

האם 2012, תהיה השנה של Windows Phone? לא בטוח. אך מכשירים כמו ה-Lumia 900 וה-Titan בהחלט גורמים למערכת ההפעלה של החברה מרדמונד להראות הרבה יותר אקטואלית. (מקור)

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.