זקני השבט לבטח זוכרים את ה-HD2, המכשיר הוותיק של HTC אשר זוכה לתמיכה מרשימה מקהילת המפתחים במגוון גדול של פיתוחים וממשקים וכעת מסתבר שמפתח חרוץ מהיר הצליח להמיר את ה-Nokia X OS, גרסת האנדרואיד של נוקיה אל המכשיר המזדקן.

מכשיר-הכל-יכול HD2, מכשיר הדגל של HTC הושק בסוף 2009 כשהוא מריץ את מערכת ההפעלה Windows Mobile 6.5. מדי פעם הוא זוכה ל'חיים חדשים' שמפתחים נאמנים ממשיכים להתאים אליו גרסאות של אנדרואיד וכיום המשתמש גילברט-32 (gilbert32) מפורום המפתחים XDA, הצליח להתאים את מערכת ההפעלה של מכשירי ה'נוקיה איקס' (Nokia X), גרסה מותאמת אישית של אנדרואיד, למכשיר ה-HD2 שברשותו.

לא מדובר ברום שניתן להשתמש בו ביום-יום, מכיוון שעדיין אפשרויות רבות לא פועלות – המכשיר מצליח לעלות אך לא יותר מכך נראה כי מדובר בתצוגת תכלית אך זהו עניין של זמן עד שמפתח אחר ירים את הכפפה ויגרום למערכת לפעולה כמו שצריך ועד שזה יקרה תוכל לקרוא את ההתרשמות שלנו ממכשירי הנוקיה איקס וממערכת ההפעלה המותאמת של נוקיה.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.