בקול תרועה הכריזה HTC לפני שלושה חודשים על ה-EVO 3D, המכשיר הראשון של החברה עם יכולת צילום בתלת מימד והצגה ללא משקפיים. לדאבוננו, המכשיר לא תמך ברשתות GSM כאשר הושק ברשת Sprint התומכת ב-CDMA ו-WiMAX, אולם כעת HTC הכריזה כי היא משיקה את המכשיר בגרסתו האירופאית עם תמיכה ברשתות GSM כשהוא יושק כבר במהלך חודש הבא.

אנחנו מקבלים את כל הטוב שלקוחות Sprint קיבלו: זה כולל מעבד כפול ליבה 1.2GHz מהמותג המוכר Snapdragon של Qualcomm, מסך מגע ענק בגודל 4.3 אינצ' qHD 540×960 התומך בהצגת וידאו תלת מימד ללא משקפיים, זיכרון אחסון פנימי בנפח 4GB, זיכרון RAM בנפח 1GB ואנדרואיד 2.3 עם ממשק ה-Sense בגרסה 3.0.

כדי ליצור תכני 3D, תמצאו מאחור זוג חיישני מצלמה 5 מגה פיקסל שיאפשרו לכם לבחור בין 2D או 3D בעת הצילום וצילום וידאו ב-720p. אם תעברו ל-2D, תקבלו תמונה צילום וידאו 1080p, ובנוסף ישנה גם מצלמה קדמית 1.3MP לשיחות וידאו, חיבור MHL המתפקד גם כחיבור microUSB, ויציאת microHDMI להצגת התכנים על טלוויזיה התומכת בתלת מימד. עוד תמצאו את כל הקישוריות הסטנדרטיות כיום (GPS ,WiFi, Bluetooth), נגון התומך בניגון קבצי MP4/Xvid/H.263/H.264 וכן ניגון וידאו בסטרימינג DLNA.

הוא לא יהיה קל כשמשקלו הכולל עומד על 170 גרם (!) ומידותיו 12.6×6.5 ס”מ ועוביו 1.2 ס”מ כשהכל מופעל בסוללה של 1730mAh.

אם חשקה נפשכם ביכולת תלת מימד בסלולרי, מעתה בנוסף ל-LG Optimus 3D, יש לכם אפשרות נוספת, כך שוודאי נראה אותו בקרוב בחנויות הפרטיות בארץ (כי לא היינו בונים שיגיע למפעילות).

קרא עוד:  הממשל האמריקאי: וואווי שתלה דלתות אחוריות למעקב ברשתות בכל העולם

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.