לא הופתענו מהכרזות היום ב-CTIA של HTC, גם לא מהטאבלט EVO View וגם לא מהסמארטפון EVO 3D שכבר דלף יומיים קודם לכן. בראשונה HTC מביאה מסך 3D למכשיר מתוצרתה, כשלמעשה היא השנייה בעולם אחרי ה-LG Optimus 3D, וכמכשיר שכזה, ה-EVO 3D מספק מספר מאפיינים מעניינים.

הוא מגיע עם מסך 4.3 אינצ' התומך ב-3D ללא משקפיים (בטנכונלוגית parallax barrier overlay) ברזולוציה 960×540, הרבה יותר גבוהה מהרזולוציה של ה-Optimus העומדת על 480×800. ישנו כפתור בצד למעבר בין 3D/2D כך שתוכלו לעבור בממשק המכשיר וכן תוכלו ליצור בעצמכם את התכנים באמצעות מצלמת ה-5 מגה פיקסל עם החיישן הכפול לצילום תלת מימד באיכות וידאו HD [email protected] או ב-Full [email protected] כאשר תצלמו בדו מימד. בסטילס, צילום ב-3D יורד ל-2 מגה פיקסל.

כדי לתמוך ביכולות הללו, המכשיר מצויד במעבד כפול ליבה 1.2GHz Snapdragon עם 1GB RAM ו-1GB ROM וסוללת 1730mAh. עוד תמצאו קישוריות WiFi n, תקשורת WiMAX, מקלט GPS, מצלמה קדמית 1.3 מגה פיסל, Bluetooth 3.0 ותמיכה בקידוד xvid והצגת תכנים על מסך חיצוני בחיבור HDMI או DLNA.

המכשיר צפוי להגיע לרשת Sprint יחד עם שירות Blockbuster on Demand לסטרימינג תכני 3D מספריית הסרטים הגדולה של Blockbuster בתשלום שינוע בין $1.99 ל-$3.99 להשכרה לסרט.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.