בזמן שה-Windows Phone 7 יצאה לדרך, יצרניות הסלולר חושפות  את הסחורה החדשה שלהם. נראה שב-HTC ממש התלהבו ממערכת ההפעלה החדשה והשיקו 5 מכשירים (!) בבת אחת שכל אחד מתמקד באופן שונה בתחום שונה (מוזיקה, עסקים וכו') ולהם דבר אחד במשותף: כולם פועלם על מערכת ה-Windows Phone 7.

נתחיל עם ה-7 Mozart אשר יושק בלעדית באורנג' בריטניה וב-T-Mobile בבריטניה/ארה"ב, כאשר הוא יכיל מסך בגודל 3.7 אינץ' מסוג Super LCD ברזולוצית WVGA. הוא יכלול בתוכו מצלמת 8 מגה פיקסל עם פלאש Xenon (לראשונה במכשיר של HTC) וצילום וידאו HD 720p כאשר הכל יאוחסן על גבי 8GB זכרון פנימי קבועים שלא ניתן להרחיבם (שימו לב: ב-WP7 א-י-ן תמיכה בכרטיסי microSD כלל וכלל). הוא יכלול את מעבד ה-Snapdragon של Qualcomm (בדומה לשאר מכשירי ה-WP7 של HTC) ביחד עם 512MB RAM ועוד 384MB ROM שעליהם יאוחסנו האפליקציות שלכם. מבחינת קישוריות הוא יכלול Wi-Fi b/g/n ו-Bluetooth. חברת HTC אמרה שה-Mozart יהיה מכשיר המוזיקה של החברה (על אף שבאופן מצחיק אין לו רמקולים סטראופוניים) בקטגוריית מכשירי ה-WP7.

המכשיר הבא הינו ה-HTC Trophy 7. הוא יכיל מסך יותר גדול משל ה-Mozart ב-0.1 אינץ', כאשר גודלו יהיה 3.8. מבחינת סוג המסך, רזולוצית המסך, המפרט הטכני, המצלמה והזיכרון הפנימי – המכשיר הינו זהה ל-Mozart. כמו כן הוא יכלול מצלמת 5 מגה-פיקסל עם פלאש LED יחיד וצילום וידאו HD. בחברה מגדירים אותו כמכשיר המשחקים של החברה בקטגוריית ה-WP7. כרגע, הוא יושק בלעדית ברשת Verzion האמריקאית.

קרא עוד:  היה צפוי? וואווי הקטינה את ההזמנות מספקים לייצור טלפונים

ל-AT&T יגיע מכשיר ה-Surround עליו דיווחנו בעבר וייחודו הם הרמקולים הנשלפים שלו בסלייד החוצה. תוסיפו לזה רגלית להצבה בזווית (Kickstand), ממשק ייעודי למולטימדיה ומפרט איכותי, וקיבלתם מכשיר מולטימדיה משובח. ה-7 Surround מציע מסך מגע 3.8 אינצ', ובדומה לשאר החברים שלו גם מעבד 1GHz Snapdragon, זיכרון 576MB, מצלמה 5 מגה פיקסל עם צילום HD 720, והרמקולים הסטריאופונים עם טכנולוגיית Dolby Mobile ו-SRS לאיכות סאונד גבוהה.

מכשיר הדגל של החברה בתחום ה-WP7 הוא ללא ספק ה-HTC HD7. ה-HD7 מכיל מסך בגודל 4.3 אינץ' מסוג Super LCD ברזולוצית WVGA. כמו כן הוא גם כולל מצלמת 5 מגה-פיקסל עם פלאש LED כפול וצילום וידאו HD 720p. עם מעבד 1GHz ו-512MB RAM וזכרון פנימי של 8GB/16GB ואפילו kickstanding מאחור, אין ספק שהוא מכשיר הדגל של HTC בתחום, כאשר HTC הגדירה אותו כ"קולנוע" בתוך הכיס שלכם, מה שאומר שהוא יתמקד בצפייה בסרטים, למרות שלא תהיה לו תמיכה ב-DviX/XviD. הוא יושק בבריטניה ברשת הסלולר O2 וכן ברחבי אירופה, מה שאומר שאולי נראה אותו כאן בארץ.

המכשיר הבא הינו מכשיר העסקים של HTC בתחום ה-WP7, ושמו הוא ה-HTC 7 Pro. מלבד המסך, הוא מכיל בדיוק את מה שה-Trophy מכיל, כאשר ההבדל היחידי ביניהם הוא של-Pro תהיה מקלדת QWERTY נשלפת מלאה על גבי מסך בגודל של 3.6 אינץ' ביחד עם 16GB זכרון פנימי. בדומה לשאר המכשירים, הוא יושק ברשת Sprint האמריקאית בלבד.

קרא עוד:  שאומי ממתגת את Redmi K20 גם כ-Mi 9T - וכבר החל להימכר

כפי שדיווחנו לפני כן, למערכת החדשה מספר יתרונות כדוגמת ממשק חדשני וקליל שאמור לספק למשתמש דרך נוחה יותר, אולם ישנם מספר חסרונות שבניהם ניתן למצוא את חוסר ב-Multitasking ותמיכה בפלאש. אנו ממתינים לביקורות ראשונות והתרשמות של הכתבים השונים.

עדכון: התרשמות ראשונה בוידאו: HTC HD7 עם Windows Phone 7