ספקית הטלוויזיה בכבלים הוט (HOT) הכריזה על שירות חדש בשם Next TV שיאפשר למי שירצה בכך לצפות בתכנים שמציעה החברה באמצעות טלפון חכם וטאבלט. התכנים יוצעו בסגנון שמוכר למשתמשי SmartVOD של סמסונג (Samsung) או נטפליקס (Netflix), כלומר תשלום דמי מנוי חודשיים כדי להתחבר לפלטפורמה שמציעה למעשה ספרייה של תכנים שמוגדרים בידי החברה, ללא תשלום נוסף מעבר לדמי המנוי, ותוך התרכזות בסדרות טלוויזיה.

אם תרצו אפשר גם להתייחס אל השירות החדש הזה גם כאל סוג של VOD, אבל בהיקף מוגבל יותר.

את השירות החדש מכוונת הוט בעיקר אל עבר כ-19% מהאוכלוסייה שכיום אינם מחוברים לטלוויזיה רב ערוצית, למרות שהיא עדיין הפתרון המועדף על כ-79% מכלל הצופים. מדובר בעיקר בצופים צעירים יותר שעדיין אינם הורים עם התמקדות, לפי נתונים שסיפקה הוט, בעיקר בצפייה בהפקות מקור ישראליות ובסדרות מחו"ל.

Next TV בשתי חבילות

שתי חבילות יוצעו במסגרת Next TV. אחת בשם Next IL שמתרכזת בהפקות המקור של החברה כמו 'זגורי אימפריה', 'בתולות', 'אורי ואלה' וכדומה, תוך הבטחה כי תכנים חדשים יוצעו ב-Next TV בתוך כחודשיים מתחילת שידור הסדרה בהוט; והשנייה היא Next Global שתתרכז במגוון של הסדרות מבית HBO ומספריית Xtra VOD עם 'משחקי הכס', 'האפיפיור הצעיר' ועוד. בחבילה זו התכנים יועלו מיד עם תחילת השידור בהוט.

המחיר של כל חבילה יהיה 49 שקלים, ומי שירצה את שתיהן ביחד ישלם 69 שקלים. הוט גם מסרה שהיא בנתה מסביב פלטפורמה דיגיטלית שמאפשרת להתחבר ולהתנתק בקלות מהשירות, וכן לקבל תמיכה באמצעות צ'אט.

קרא עוד:  מדריך: כך תעשו סדר בכל התמונות שאתם מצלמים בטלפון

"החוזק של הוט הוא ביכולת שלה לאתגר את עצמה ואת השוק פעם אחר פעם, בחדשנות בכל תחום. אנחנו משיקים היום את הדור הבא של הצפייה הבין מסכית הכי מתקדמת לצופים צעירים שלא מחוברים לטלוויזיה רב ערוצית, ונמשיך לחדש בשנת 2017", אמרה טל גרנות גולדשטיין, מנכ"לית החברה.

ועוד אחת

מעבר לכך הכריז הוט על אפליקציה נוספת שמיועדת ללקוחות החברה שרוצים לצפות בתכנים שלא רק באמצעות טלוויזיה. לאפליקציה הזו קוראים HOT Play והיא תאפשר צפייה בתכנים של שירות ה-VOD גם באמצעות מכשירים ניידים.

לפי חברה מי שכבר מנוי ל-VOD שלה לא ישלם עלות נוספת עבור השימוש ב-HOT Play, אבל כרגע השימוש באפליקציה יהיה מוגבל ממאי הקרוב רק למקומות בהם יש רשת של הוט מותקנת, אם כי החברה מבטיחה שבחודשים לאחר מכן היא גם תציע בסופו של דבר את הפתרון גם מחוץ לכתלי הבית.