הוט

חברת הוט (HOT) הודיעה כי היא חוזרת לשווק אינטרנט במהירות של עד 500 מגה ללקוחותיה ועד 10מגה-ביט בשנייה במהירות העלאה. לקוחות שיצטרפו למהירות של עד 500 מגה ייהנו גם מנתב חדש HOTBOX4, מודם-ראוטר מתקדם בתקן AC התומך במהירויות גלישה גבוהות ומאפשר ללקוחות ליהנות מרשת האינטרנט חזקה גם בגלישה אלחוטית, בדמי שכירות חודשיים של 11.90 שקלים.

הנתב החדש תומך ברשת WIFI בתדר 2.4GHz ובתדר 5GHz, המאפשר תמיכה אופטימלית בריבוי מכשירים המחוברים לרשת האינטרנט וגלישה של עד 500 מגה גם בחיבור לרשת אלחוטית.

חבילת הגלישה החדשה תגיע למהירות הורדה (Download) מירבית של עד 500 מגה המאפשרת גלישה במקביל במגוון רחב של התקנים, חוויית גיימינג וצפייה רציפה בשידורי סטרימינג,  ועד 10 מגה-ביט בשנייה בהעלאה (Upload), המאפשרת שליחה של תכנים כבדים מהמכשיר וחווית גיימינג רציפה.

השירות המתקדם יתאפשר במכשירי ה- HOTBOX4 וממירי ה–FIBER 4K. המהירות תתאפשר ללקוחות חדשים וקיימים במחיר השקה של 89 ₪ לחודש בלבד. כעבור שלושה חודשים יעודכנו דמי השימוש החודשיים ל-119 שקלים בחודש.

*הודעה לעיתונות

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.