הום סלולר

אחרי רמי לוי, המפעיל הוירטואלי השני יוצא לדרך: הום סלולר. החברה מבית הום סנטר מקבוצת פרישמן, השיקה היום את פעילותה בתחום הסלולר. הום סנטר מכוונים בעיקר ללקוחות הקלים שאינם מרבים לדבר ולכן לא תציע על חבילות משולמות מראש וקבעה את מחיר דקת שיחה של 19 אגורות לדקה, ומחיר הודעת SMS יעמוד על 15 אגורות ועבור מגה-בייט גלישה נשלם 12 אגורות, ובנוסף ישנם דמי שימוש חודשיים של 18 שקל בחודש.

“אנחנו מאמינים שבסופו של דבר נוכל להגיע ל-800 אלף עד מיליון לקוחות בעוד כמה שנים, כאשר הצפי המינימלי שלי הוא לכ-200 אלף לקוחות בתוך 4 שנים״, אמר אהרון מידן, יו”ר הום סנטר.

החברה החדשה תמכור גם מכשירים כחלק מרשת חנויות hMobile הקיימים בחלק מחנויות הום סנטר ובנקודות נוספות, אך לא תחייב לקוחות לרכוש דרכם מכשיר ותאפשר גם שימוש ברשת הדור השני. את שירותי הסלולר תספק להום סלולר חברת  סלקום ותאפשר למשתמשים לנדוד עם המספר שלהם או תציע את הקידומת 22–055.

רמי לוי שהחל לפעול לפני מספר חודשים מציע מחירים דומים כאשר מחיר של 20 אגורות לדקה, SMS במחיר 15 אגורות, גלישה בנפח 5GB בעבור 50 ש”ח ובנוסף על הלקוח לשלם דמי שימוש קבועים של 15 ש”ח לחודש.