המפעיל הוירטואלי “רמי לוי תקשורת” הושק היום בישראל בטקס חגיגי בירושלים, בסניף של רמי לוי בגבעת שאול שם מיקם לוי את נקודת המכירה הראשונה שלו.

מכוון לעם
עם ההשקה הציג לוי את המחירים שיאפיינו את הרשת הסלולרית, כך דקת שיחה תעלה במחיר קבוע של 20 אגורות לדקה, SMS במחיר 15 אגורות, גלישה בנפח 5GB בעבור 50 ש”ח ובנוסף על הלקוח לשלם דמי שימוש קבועים של 15 ש”ח לחודש. לוי גם יציע שירות פרי פייד במחירים מעט גבוהים יותר – 39 אגורות לדקת שיחה ו-29 אגורות ל-SMS וכל פתיחת לקוח תדרוש תשלום חד פעמי עבור כרטיס ה-SIM במחיר 30 ש”ח ללקוח רגיל ו-40 ש”ח ללקוח פרי-פייד.

את המכשירים ימכור לוי ללא חוזה ובמחיר מלא, כך יימכר Nokia C201 בעבור 349 ש”ח, huawei IDEOS X5 מבוסס אנדרואיד ב-799 ש”ח ועוד מכשירים אשר צפויים להגיע בהמשך במחירים עממיים ולכן לא נצפה לראות מכשירי יוקרה שאנו מרבים לכתוב כאן עליהם.

התחרות רק החלה
לוי, אשר משתמש בשירותיה של חברת פלאפון פועל כרשת וירטואלית (MVNO) כרגע בפריסה מוגבלת בארץ ויאפשר ללקוחות להתחבר לרשת מבלי לרכוש מכשיר זאת במידה והוא תומך בתדרים של פלאפון. לרשת החדשה גם קידומת משלה (055-66) וכמובן גם כאן ישנה אפשרות לנדידת מספרים ולעבור עם המספר שלכם מכל רשת אחרת.

לוי הביא בשורה מרעננת לשוק הסלולר החסר תחרות שלנו כאן בישראל והמחירים מתאימים למעמד הביניים שאינו מעוניין להתחייב על חבילות שמנות ולרכוש מכשירים יקרים מהמפעילות. עוד מספר מפעילות וירטואליות צפויות להצטרף ללוי בשנה הקרובה ובניהם פרי טלקום, אלון סלולר וסלראן, אשר צפויים להציג מחירים תחרותיים, כך שאנו מקווים כי שוק הסלולר בשנת 2012 ישתנה ללא היכר. מה אתם אומרים? כיצד התחרות תשפיע על השוק? את מי תזנחו? למי תעברו? ספרו לנו בתגובות.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.