לאחר 24 שעות בלבד, רושם שירות “Mega” של קים דוטקום מספר שיא של למעל מיליון משתמשים רשומים. כפי שהובטח, השירות מספק 50 ג’יגה לכל גולש בחינם וכפי הנראה זו סיבה מספיק טובה כדי לגרום לגולשים להצביע בעכבר.

אולם מאז שהושק Mega נרשמו לא מעט בעיות ומשתמשים דיווחו כי האתר איטי, ההעלאות נתקעות ולא ניתן להוריד קבצים שהועלו. אולי אלו דברים שאפשר לסלוח עליהם בשל העומס הנרשם על שרתי החברה, אשר דוטקום בעצמו אמר כי לאחר 14 שעות נכנסו לאתר למעלה ממיליון גולשים וחצי מיליון רשומים: “אם אתם חווים איטיות בגישה ל-Mega, זה בגלל דרישה יוצרת דופן. אנחנו עובדים על להגדיל את יכולות השרתים”, הסביר דוטקום.

השירות כזכור הושק שנה לאחר הסרת אתר Megaupload מהאוויר ומאפשר להעלות קבצים לאחסון באופן מוצפן ורק המשתמש יקבע מי בעלי ההרשאות לצפות או להוריד את הקבצים. 50 ג’יגה ראשונים אמנם בחינם, אך מי שמעוניין לשדרג יוכל לעשות זאת בתשלום הנע בין 49 שקל ל–500 ג’יגה ועד 149 שקל ל-4 טרה.

מי שעוד לא צפה בהשקה הססגונית והמוזרה משהו שנערכה באחוזה של דוטקום, מוזמן לצפות בששת חלקיו (שעה וחצי), הנה לראשון מבין הסרטונים, מכאן תתגלגלו כבר לבד…

 

 

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.