מי שציפה לראות את וואווי (Huawei) מציגה את הדור החדש של סדרת ה-P שלה ב-MWC 2019 שתערך בסוף החודש, אולי קצת יתאכזב, אבל גם השנה היא תציג את מכשירי הסדרה הזו בנפרד, באירוע עצמאי.

החברה, שבדרך כלל בוחרת להציג את סדרת ה-P באירופה על הקו שבין לונדון לפריס, בחרה שוב בפריס כדי להציג את ה-Huawei P30 על גרסותיו השונות, וזה אמור לקרות בערך בשבוע האחרון של מרץ הקרוב, קצת יותר משלושה שבועות לאחר התערוכה בברצלונה.

הפרטים על המכשירים החדשים שיכללו בסדרה עדיין מעטים, להוציא מה שכבר פרסמנו כאן ב-TGspot, לפיו לכאורה גרסת ה-P30 Pro תגיע עם ארבע מצלמות מאחור.

דרך אגב, החשיפה על האירוע המתוכנן עבור P30 במרץ בוצעה כנראה בטעות או בגלל חוסר מחשבה תחילה: המשרד הפולני של החברה שחרר הודעה לעיתונות בה סופר כי היא מתכוונת לשכור 100 עובדים נוספים במדינה, ובסוף גם סיפרה אודות ההכרזה המתוכננת בפריס.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.