תמונה חדשה שדלפה לרשת, המציגה לכאורה את הגב של P30 Pro של וואווי (Huawei), מרמזת שהחברה מתכוונת שוב להרים את הרף לגבי מספר המצלמות שהיא משבצת במכשירים שלה מאחור. לפי מה שניתן להבין מהתמונה, האמיתית לכאורה, לצד שלוש מצלמות רגילות יש גם חיישן תלת-ממד נוסף המאפשר למדוד את המרחקים אל האובייקטים המצולמים כדי להתאים את התמונה – טכנולוגיה שמכונה 'מדידת זמן מעוף' (Time of Flight).

שלוש המצלמות מסודרות בצורה אנכית בקצה השמאלי של הגב, בעוד שחיישן התלת-ממד ממוקם מעט פנימה יותר מימין. כן ניתן להבחין במבזק ה-LED הממוקם מתחת לשלישיית המצלמות, וכמו במשפחות הקודמות בסדרה ה-P10 וה-P20, גם העדשות של המצלמות במשפחת ה-P30 מיוצרות בשיתוף פעולה עם לייקה (Leica).

מעבר לכך אין עדיין מידע מדויק על המצלמות, אם כי השמועות טוענות שוואווי בחרה עבור המצלמה הראשית את החיישן IMX607 החדש של סוני (Sony), חיישן שמציע אבחנה של 38 מגה-פיקסל.

מה תהיה התצורה של המכשיר? עדיין ממש לא ברור. לפי הערכות וואווי תשתמש במערכת על שבב המובילה הנוכחית שלה, Kirin 980 ועדיין תחכה עם ההכרזה על הדור הבא של המערכות.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.