כן, סוף-סוף מתחיל להגיע מידע על גרסת המחשב של GTA V שנותן לנו בסיס לציפיות. בניגוד למסורת העבר של Take 2 (חברת האם של רוקסטאר, מפתחת GTA) עם המשחקים הקודמים בסדרה, כאשר לקח לכל משחק לפחות חצי שנה להגיע למחשב האישי לאחר ההשקה לקונסולות, כנראה שהפעם הזמנים יתקצרו ולפי מידע שהגיע ממספר אתרים, גרסת המשחק למחשב האישי תצא ככל הנראה בעוד כחודשיים, בסוף נובמבר או בתחילת דצמבר.

את המידע הזה אנו מקבלים משתי חנויות מקוונות, שלא רק הוסיפו את המוצר לאתר שלהם, אלא גם רשמו תאריך בו הוא יהיה זמין. האתר הראשון הוא GameSeek, אתר מכירות בריטי שלפי דבריו המשחק יהיה זמין ב-22 בנובמבר. האתר מאפשר לבצע הזמנה מוקדמת למשחק, ואף מציג את העטיפה של המשחק שממנה ניתן לראות כי הוא יוצע גם כחלק מ-Games For Windows Live של מיקרוסופט. המשחק באתר עולה 24.75 לירה שטרלינג, כלומר כ-140 שקל. מחיר זה הינו קצת פחות מחצי מהמחיר הממוצע לקונסולות העומד על 42-43 לירה שטרלינג.

האתר השני הוא Zavvi, חנות מקוונת בריטית, שלפי דבריה המשחק יצא ב-6 בדצמבר. החנות מאפשרת גם היא לבצע הזמנה מוקדמת, אך נכון לרגע כתיבת שורות אלו, המלאי אזל.

חשוב לציין כי רוקסטראר עדיין לא אישרה את תאריך ההשקה למחשב, אך כנראה שזהו אזור הזמן בו יצא המשחק, אולם יכול להיות שהוא יושק קצת לאחר מכן, בעונת החגים הנוצריים יחד עם דור הקונסולות החדשות. GTA V מצליח עד עכשיו באופן יוצא דופן בקופות והצליח לשבור שיא של מכירות בשווי מיליארד דולר בתוך 3 ימים בלבד, בכך הפך למשחק הנמכר הכי מהר בהיסטוריה, כך שהשקה של גרסת המחשב בזמן הקרוב רק תקפיץ את המכירות.

קרא עוד:  משקפי ה-Oculus Quest יוכלו לזהות מחוות ידיים בעדכון הקרוב

עדכון: וזה רשמי – Grand Theft Auto V יושק בגרסת המחשב עד סוף השנה