המשחק הכל כך מצופה בגרסת המחשב סוף סוף מגיע: בתערוכת הגיימינג והבידור E3 2014, הכריזה Rockstar על השקת גרסת ה-PC של GTA V בחורף הקרוב.

משחק הפשע הפופולרי יגיע בגרסה מעט משודרגת מזו הקיימת גם לקונסולות הדור הבא, ה-PlayStation 4 וה-Xbox One במקביל להשקה של גרסת המחשב ובנוסף מבטיחים בחברה כי כל שירותי הרשת וההתקדמות האישית של המשתמשים ב-Grand Theft Auto Online ששוחקו ב-PlayStation 3 או ה-Xbox 360 ימשיכו איתם גם לקונסולות הדור הבא.

בחברה מציינים כי נעשו מספר של שדרוגים ושיפורים בגרפיקה ופירוט רב של האובייקטים במשחק ושימוש ביכולות המשודרגות של החומרה החזקה שיש לקונסולות להציע וכדי לחגוג את האירוע היא גם שחררה טריילר מרשים של מה שצפוי להגיע.

המשחק Grand Theft Auto V שוחרר בספטמבר אשתקד עבור הקונסולות Xbox 360 ו-PlayStation 3. המשחק זכה להצלחה רבה והצליח למכור 29 מיליון עותקים בתוך 6 שבועות. מאז שחרור המחשק, רבים מצפים לגרסת המחשב וגם אצלנו אפשר למצוא גולשים המחפשים כל פיסת מידע על כך, אז הנה הגיע סוף סוף האישור הרשמי.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.