עולם הגיימרים מצפה בקוצר רוח למשחק ה-Grand Theft Auto V הקיים זה כבר מספר חודשים לקונסולות המשחק הגדולות, אך הגיימרים הכבדים ממתינים להגעתו ל-PC. החדשות האחרונות המגיעות אלינו מ-Cnet על כך שהמשחק צפוי להגיע ממש בקרוב.

עמוד המכירה של המשחק עלה באתר GameHolds בגרמניה אשר מציין תאריך השקה של ה-31 במרץ. יתרה מכך, גם המחיר שצוין ($65.80) נשמע לנו הגיוני. עוד ניתן לראות כי המשחק יוכל לפעול החל מ-Windows Vista ומעלה ויתמוך ב-32 או 64 ביט. גם באמזון גרמניה העלו עמוד להזמנה מוקדמת כאשר מחירו עומד על €59.99, אולם שם באתר לא חשפו את תאריך ההשקה המדויק.

דיווח זה מצטרף לדיווחים נוספים על כך שהמשחק בגרסת המחשב ישוחחר לציבור ברבעון הראשון של השנה, יחד עם עדויות נוספות על כך שהוא צפוי להשתחרר בקרוב.

GTA: San Andreas
כחודש בלבד אחרי שהושק בחנות האנדרואיד וה-iOS, השיקה רוקסטר את משחק ה-GTA: San Andreas גם לבעלי מכשיר Windows Phone. כרגע נתמכים מספר מכשירים מוגבל של נוקיה כמו הלומיה 1520, 1320, 822, 820, ו-810, חלקם לא נמכרים בישראל, וכן מכשיר ה-HTC 8X. המשחק שוקל 2.5GB, כך שקחו בחשבון שצריך לפנות לא מעט מקום. להורדה.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.