לאחר שרוקסטר (RockStart) הבטיחה כי אחד ממשחקי המחשב האהובים בכל הזמנים, GTA San Andreas, צפוי להגיע לפלטפורמת האנדרואיד, הוא כעת זמין להורדה בחנות ה-Google Play עבור סכום (לא קטן היינו אומרים) של $6.99., כשבוע לאחר השקתו למשתמשי ה-iOS. כפי שחשבנו, יזכה המשחק בשלל ביקורות טובות מקרב משתמשים אשר מחכים בקוצר רוח להחיות את ימי הזוהר של CJ וכנופיית ה-Grove Street Families, אך הפער בין הרצוי למצוי הוא גדול מאוד הפעם.

במקום לקבל ציונים גבוהים של חמישה כוכבים וביקורות חיוביות, משתמשים רבים דווקא נתנו ציון של כוכב אחד בלב. רוב התלונות היו מקורם בשל באג הגורם למשחק לטעון כי המשתמש לא רכש את המשחק באופן חוקי, וכך בעצם לא היה ניתן לשחקן להוריד את כל הקבצים שהוא צריך על מנת להפעיל את המשחק. בתגובה מרוקסטאר על הבעיות האלו נמסר כי מומלץ לנסות לסגור את האפליקציה ולנסות שוב מאוחר יותר. הם מסרו גם כי הם מודעים לכל הבעיות ועובדים על פתרון ושעדכון עם כל התיקונים יעלה לחנות ברגע שכל הבעיות יפתרו.

אנו ממליצים לכל אותם המשתמשים אשר מעוניינים לרכוש את גרסת המובייל של המשחק לאנדרואיד להתאזר בסבלנות ולחכות עוד קצת, עד שהחברים מרוקסטאר  ימצאו פתרונות לכל הבעיות. אם אתם מעדיפים בכל מקרה להוריד את המשחק ולנסות את מזלכם, אתם מוזמנים להיכנס לחנות ולהורידו.