מה-Galaxy S6 וה-Galaxy S6 Edge כבר יצא לנו להתרשם בכנס המובייל MWC 2015, אך כעת, משתמש מפורום המפתחים XDA העלה לרשת כמה מהאפליקציות החדשות שמגיעות מובנות במכשירים החדשים, וגם את הרקעים שלהם, כך שאם ברשותכם מכשיר ישן יותר תוכלו להורידם כבר היום.

מבין האפליקציות שהועלו לרשת ניתן למצוא את S Translator – אפליקצית התרגום החדשה של סמסונג, S Note – אפליקצית הפתקים המוכרת, עם שיפורים רבים, Optical Reader – אפליקציה שמשתמשת במצלמה לצורך זיהוי טקסט וכרטיסי זיהוי, ואת GeoNews – אפליקציה למקרי חירום, מובססת מיקום, שמודיעה למשתמש על מקרי חירום שקרו באזורו.

עוד דלפו גם GearManager – האפליקציה המתקשרת לשעונים של סמסונג, Smart Remote – אפליקצית שלט ומנהל תוכן, ו-Kids Mode – מצב שמאפשר להורים להשאיר את המכשיר אצל הילדים מבלי לחשוש.

מעבר לכל אלו, ניתן למצוא גם את הרקעים השונים איתם מגיעים המכשירים, וניתן להורידם באיכות גבוהה. ניתן גם למצוא חבילה שתביא שינוי ויזואלי למכשיר, מה שיוסיף כמה אלמנטים מה-Galaxy S6 (דורש גישת Root). יש לשים לב כי כל האפליקציות הנמצאות ברשימה יעבדו רק על מכשירים מבוססי TouchWiz, בגרסאת אנדרואיד 5 ומעלה. הקרדיט לכל המתנות הללו ניתן למשתמש Albe95 מפורום XDA.