לפני כשבועיים דווח על תקלה מביכה שנמצאה בחרפן ה-GoPro Karma של גו-פרו ובעקבותיו על הבדיקה שהחלה החברה בנוגע למקור הבעיה. בינתיים היא הודיעה רשמית על מבצע להחזרה (ריקול) ומעניקה פיצוי הולם ולכל מי שיחזיר את הרחפן שברשותו – היא תעניק את מצלמת Hero5 Black החדשה בחינם.

מדובר סך הכל על כ-2,500 לקוחות ששילמו 800 דולר עבור GoPro Karma, וכעת יכולים לקבל לא רק החזר מלא על הרכישה שלהם אלא גם חצי נוסף ממנה בחזרה – מצלמת Hero5 Black עולה 400 דולר לכשעצמה. מדובר על מצלמה שהושקה יחד עם רחפן ה-Karma והיא למעשה אחת משלוש מצלמות בלבד שמסוגלות לעבוד עם הרחפן. המצלמה מציעה חיישן 12 מגה פיקסל, היא מסוגלת לקבל הוראות בפקודות קוליות, בעלת חיישני ייצוב תמונה אלקטרוניים, מקלט GPS, ועמידות למים עד לעומק של 10 מטר.

בזמנו הציעה גו-פרו את המצלמה החדשה כעסקת חבילה במחיר מיוחד יחד עם הרחפן, כך שיש סיכוי שלקוחות מסוימים כבר רכשו אותה. על כך מקרה, כעת הם יכולים לקבל אחת אחרת בחינם: "כל הרכיבים שכלולים בחבילת ה-Karma, כולל מצלמת ה-Hero5 Black וה-Karma Grip, צריכים לחזור לחנות תמורת החזר מלא", נכתב באתר החברה. "ברגע שהשלמתם את החזרת המוצרים והכסף חזר אליכם, נשלח לכם מצלמת Hero5 Black כתודה". טרם ידוע, אגב, מתי יוחזר רחפן GoPro Karma לשוק.

וידאו: תיעוד נפילה של רחפן GoPro Karma