אם לא היינו יודעים אחרת, היינו מהמרים כי הפרוייקט Google TV בדרך למטה, או לפחות להשהייה למשך תקופה עד אשר גוגל תצליח להרים מערכת מתוקנת ובשלה, במיוחד לאחר התבטאותו החריפה של מנכ”ל לוג’יטק על הטעות שלהם ללכת עם גוגל ופיתוח המוצר Logitech Revue שעלה להם בהפסדים כספיים רבים.

ובכל זאת, הנה גם LG, סוני ו-Vizio (מותג אמריקאי) מכריזות על כוונתם להציג ב-CES טלוויזיות עם ה-Google TV ולהשיקם במהלך השנה. ומה נשתנה? בעיקר החומרה, כאשר הטכנולוגיה תתבסס על מעבדי ARM מבית Marvell, זאת במקום הפלטפורמה של אינטל (Atom) שכפי הנראה לא התאימה כמו שצריך. גוגל מצידה ממשיכה לפתח את המערכת המבוססת היום על גרסת Honeycomb ומבטיחה 150 אפליקציות שכבר קיימות להורדה.

הטלוויזיה של LG (בתמונה) תביא עימה פרט למערכת האנדרואיד גם את השלט החכם Magic Remote Qwerty המכיל מקלדת מלאה ויגיע יחד עם כל טלוויזית Google TV מבית LG. החברה גם מוסיפה להודיע כי 60 אחוז מהטלוויזיות שיצאו השנה יגיעו עם הפלטפורמה של גוגל, מה שאומר גם אולי כי ה-Smart TV שרבות מהחברות מפתחות בנפרד, הולך לכיוון ה-Google TV.

"בעזרת Google TV, LG מיזגה בין מערכת ההפעלה אנדרואיד לבין טכנולוגיות התלת ממד וה-Smart TV שהוכחו כבר כמוצלחות. אלה יציעו למשתמשים חוויה טלוויזיונית מרתקת". אמר האוויס קוון, נשיא LG.

כפי הנראה גם סמסונג לא תשאר מחוץ לחגיגה וגם היא הבטיחה מספר הכרזות מעניינות בתחום הטלווזיות שייחשפו בתערוכת CES. ומה עם לוג'יטק? למרות מה שנאמר על ידי החברה, היא לא תוותר על האפשרות לחזור למשחק, אבל הפעם היא וודאי מבטיחה, זה יהיה שונה.

קרא עוד:  נטפליקס מגיעה לסלקום TV, עם ממיר חדש

וידאו: גוגל מציגה את Google TV לקראת CES

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.