עד כה אפליקציית האנדרואיד של Google+, הרשת החברתית של גוגל, הייתה זמינה להורדה רק למשתמשים מארה"ב, אולם כעת, האפליקציה "עשתה עלייה" והיא זמינה להורדה גם למשתמשים מארץ הקודש.

אם אתם מהמשתמשים שממש התעקשו להשיג אותה יכולתם לעשות זאת על-ידי הורדת קובץ ההתקנה, אך משזו זמינה להורדה, ניתן  להוריד את האפלקציה גם מהמרקט הישראלי ללא צורך במעקפים מיוחדים ניתן.

מהאפליקציה ניתן להתעדכן בנעשה ברשת החברתית, בין אם להתעדכן ולהגיב על פרסומים שונים ב"זרם" של חברים שנמצאים במעגלים שלנו או בסביבה הפיזית שלנו, להתכתב בצ'ט, לצפות בתמונות ולנהל את רשימת החברים והמעגלים.

משתמשי האנדרואיד ייהנו מאפשרות ה"העלאה המיידית" (Instant Upload) שכרגע אינה קיימת בגירסא למכשירי ה-iOS – בעת צילום תמונות באמצעות מכשיר סמארטפון או טאבלט מבוסס אנדרואיד התמונה תעלה באופן מיידי לאלבום פרטי בגוגל+ עד שתבחרו לשתף אותה עם חברכם. כמו-כן ניתן לתזמן את מועד העלאת התמונות, על-מנת לא לגרום לבזבוז מיותר של חבילת הגלישה או הסוללה ניתן לתזמן שתמונות יעלו באופן אוטומטי רק כאשר המכשיר מחובר לאינטרנט באמצעות רשת WiFi או מחובר לחשמל.

האפליקציה מיועדת למכשירי אנדרואיד מגירסא 2.1 ומעלה, וזמינה למכשירים סלולארים וטאבלטים אם כי כרגע האפלקציה לא מנצלת באופן חכם את שטח המסך הנוסף שמספקים טאבלטים.

פורסם לראשונה באתר ישראדרואיד

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.