גוגל עברה בהצלחה את תהליך אישור האפליקציית הגוגל פלוס למכשירי ה-iOS לאחר שהגישה אותה לאישור לפני כשבועיים ועכשיו גם בעלי אייפון יכולים להתחבר, לשתף וצייץ ישירות דרך האפליקציה היעודית.

גוגל פלוס לאייפון הוא כמעט זהה לאפליקציה הקיימת לאנדרואיד גר עם מספר הבדלים קטנים בעיקר עיצוביים. האפליקציה נותנת גישה קלה לזרם העדכונים של חבריכם ושיתוף מהיר של סטטוסים, קישורים ומדיה. תוכלו להוסיף חברים חדשים, לצפות במעגלים שלכם וגם לשוחח בצ'ט קבוצתי דרך Huddle. היישום כולל גם הודעות ב-Push ומודיע מיידית על עדכון חדש וכן יכולת לצלם תמונות ושיתופם בקלות דרך האפליקציה.

מי שכבר התנסה בגלישה לאתר הגוגל פלוס דרך הסמארטפון שלו ייגלה כי  רוב הדברים שהזכרנו כאן היו זמינים גם דרך גרסת המובייל, פרט לאפשרות לשיחות צ'ט קבוצתיות ושיתוף תמונות, ובכל זאת לבצע זאת דרך אפליקציה הרבה יותר מהיר ונוח.

מלבד זאת, היישום דומה כאמור לתכונות של גרסה האנדרואיד ואם תרצו לגשת להוריד גם הפעם תתקלו בקשיים –  האפליקציה קיימת אמנם ב-iTunes אך זמינה להורדה רק לתושבי ארה”ב, בדומה לאפליקציה לאנדרואיד כך שאם תרצו להוריד אותה, תאלצו למצוא פתרונות חלופיים ברשת.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.