לרגל יום האינטרנט הבטוח של 2016, גוגל (Google) נותנת הטבה למשתמשי Google Drive: אחסון של 2GB במתנה נוספים על הקיים. מה צריך לעשות? לענות על שאלון האבטחה שלה.

נדמה כי אצל גוגל זה הפך למנהג קבוע וכדי לעודד משתמשים לבצע פעולות כמו הפעם – את הגדרות האבטחה האישיות שלכם בחשבון גוגל, היא נותנת צ’ופר בדמות הגדלת נפח האחסון בשירות הענן שלה. כל שהיא מבקשת הוא לעבור את שאלון ה-Security Checkup, שם אנו נדרשים לבדוק ולבחון מידע הקשור לפעילות החשבון שלנו כמו מכשירים שהתחברו לאחרונה, לוודא כי יש מספר טלפון ומייל לגיבוי ולעבור על רשימת היישומים שיש להם גישה והרשאות לחשבון.

כל התהליך לוקח פחות ממספר דקות ובסופו תוצג הודעה בחלק התחתון על זכאותכם להרחבה בחינם, אולם יש לציין כי זה יכול לקחת מספר ימים עד שהשינוי בפועל יתרחש. בדיקת האבטחה מומלצת לביצוע אחת לכמה זמן ללא קשר לקידום שכן שם מתגלים הרשאות למכשירים ישנים או יישומים שאנחנו כבר לא משתמשים בהם כלל ועדיף שלא תהיה להם גישה לפרטי החשבון שלנו. אם כבר אתם שם, כדאי להגדיר דרך נוספת לשחזור הסיסמה שלכם והכי טוב להפעיל אימות דו שלבי, כך תהיו בטוחים כי גם אם מישהו הצליח לשים יד על סיסמתכם – הוא לא יוכל להתחבר.

הקליקו כאן לכניסה

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.