שעון LG Watch Style

לפני מספר ימים דיווחנו לכם על כך שגוגל (Google) מתכננת להשיק עד סוף השנה שני שעונים חכמים שיצטרפו לליין מכשירי הנקסוס (Nexus) שלה, וכעת יש גם מושג אין הם ייראו. תמונה שדלפה לרשת על ידי מקור אנונימי (ולכן יש לקחת אותה בעירבון מוגבל מאוד) מציגה הדמייה של שני השעונים ומחדדת יותר את ההבדל ביניהם בעיצוב.

כאמור, השעון הגדול מבין השניים מכונה בשם הקוד Angelfish והוא צפוי להגיע עם כתר מסתובב ועוד שני כפתורים פיזיים. לעומתו, ה-Swordfish הוא לא רק קטן יותר אלא ככל הנראה גם פחות מתקדם. הוא מכיל רק את הכתר המסתובב, וככל הנראה לא יאפשר קישוריות LTE או GPS פנימי, מה שאומר שהוא יהיה תלוי כמעט לחלוטין בחיבור לסמארטפון. זאת לעומת ה-Angelfish שצפוי למקסם את המיטב שבמערכת ההפעלה Android Wear 2.0 ולהציג יכולות עצמאיות.

ואגב Android Wear, שמועות אומרות ששני השעונים אמנם ירוצו על מערכת ההפעלה הזו אבל שהיא תהיה מעט מותאמת במיוחד בשבילם ותכיל את העוזרת האישית של גוגל, Google Assistant, שהיא גירסה מתקדמת יותר של Google Now. בנוסף, כפי שניתן לראות בהדמייה, גוגל מתכננת פרצוף שעון חדש לשני השעונים, שיציג את הזמן בצורה אחרת ואפילו פריטי מידע נוספים. נאלץ לחכות עוד כמה חודשים כדי לראות מה מזה יתקיים במציאות.