שעוני Android Wear

לצד השמועות החוזרות ונשנות כי גוגל (Google) מתכננת לייצר טלפון חכם באופן עצמאי, בנפרד מליין ה-Nexus, צצות כעת שמועות אחרות שטוענות כי החברה דווקא מתכננת לחזק את המותג עם שני שעונים חכמים חדשים מתוצרתה, שיושקו לאחר השקת הטלפון הבא בסדרה בסתיו.

האתר Android Police פרסם ידיעה בלעדית הנסמכת על מקור שלפי האתר מוגדר כמאוד מוסמך, ומאוד אמין, ואם השמועות הללו יתבררו כנכונות, אז גוגל מתכוונת לשלוח את ידה עמוק אל תוך הייצור העצמאי של מכשירים מכל סוג.

השעונים, שזכו לקודים Angelfish ו- Swordfish אמורים להיות זהים לחלוטין מבחינת העיצוב שלהם, ורק להגיע עם שני גדלי מסך שונים, בדומה לשעונים של אפל (Apple). אלא שבניגוד לאפל, גוגל נוטה לעצב להם מסכים עגולים ולא מרובעים, כדי שיתאימו לכלל הסצינה של Android Wear. עוד בדומה ל-Apple Watch, השעונים יגיעו ככל הנראה עם כפתור 'כתר' סיבובי, פלוס שני כפתורים פיזיים נוספים.

השעון הגדול יותר, Angelfish, מתואר כדומה ל-Moto 360 רק יותר מעוגל ומעט גדול יותר מבחינת קוטר עם 43.5 מול 42 מ"מ של המהדורה הרגילה של המוטו, אך פחות ממהדורתה-46 מ"מ שלו. הוא גם אמור להיות מעט עבה יותר עם 14 מ"מ בחלק הכי עבה של השעון. הוא אמור להכיל יכולות GPS ו-LTE ולהגיע בצבע טיטניום שמתואר כמו אפור מט. ה-Swordfish מזכיר בגודלו את ה-Pebble Time Round ללא השוליים, והוא יגיע ללא היכולות הללו, ובצבעי ורוד זהוב, כסף וטיטניום. שני השעונים אמורים להיות משוקים לקראת סוף השנה, אך ייתכן שיידחו לתחילת 2017.

קרא עוד:  פוסיל חשפה שעון חכם היברידי עם מסך e-ink וסוללה לשבועיים