גוגל מחדירה אט אט את הרשת החברתית ‘גוגל פלוס’ לשירותים נוספים שלה. החברה החלה בהעברת התגובות באתר הסרטונים הגדול בעולם, YouTube, לתגובות של גוגל פלוס ומחייבת שימוש בחשבון על מנת להגיב. באתר מגיבים עשרות אלפי תגובות מידי יום ואם עד היום המגיבים שמרו על אנונימיות מסוימת בתגובה, כעת הם יאלצו להתחבר לחשבון גוגל פלוס האישי שלהם כדי להגיב.

לא כולם מרוצים
השינוי הוא אולי רק רמז לבאות  בניסיון של גוגל לשלב ידיים עם הרשת החברתית שלה ולהגדיל את התפוצה, וכתוצאה מכך גם כמות הספאם והתגובות הלא רצויות יופחתו, אולם לא כולם מרוצים. מי שכבר הביע את דעתו הנחרצת הוא אחד ממייסדי YouTube, ג’אווד קארים (Jawed Karim) אשר כתב בערוץ האישי שלו “מדוע אני צריך חשבון גוגל פלוס כדי להגיב תגובה על וידאו?".

מלבד המעבר לתגובות של גוגל פלוס, ניתן לבצע שיתוף מהיר ברשת החברתית ולהשיב בקלות לתגובות אחרות, וכן לסנן תגובות רצויות. גם אפליקציית YouTube החלה לקבל את העדכון וכרגע עדיין בחלק מהאתר מופיעה המערכת הישנה.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.