אמנם כל העיניים בהיבט של סמסונג (Samsung) מכוונות אל ההכרזה הרשמית אודות טלפון הדגל החדש שלה Galaxy Note 10, אבל ברקע כבר מסתתר Galaxy Tab S6 שהולך להביא לשוק הטבאלטים, לפחות בהיבט של מכשירי האנדרואיד, קפיצת דרך מעניינת ביותר.

תמונות ראשונות של האטבלט, לכאורה, נחשפו באתר SamMobile והן מציגות מאחור כמה דברים מיוחדות. שני הדברים הכי בולטים הם שתי המצלמות מאחור, ושקע מיוחד בו יונח העט האלקטרוני, S Pen, שיגיע עם הטאבלט – כלומר במקום חריץ מיוחד בתוך הגוף, הוא יונח בתוך מעין 'חפירה' מגנטית שגם תטעין אותו.

עם Galaxy Tab S6, סמסונג הולכת הפעם עד הסוף כמעט מבחינת תצורה. לפי האתר 91mobiles יצויד במסך Super AMOLED והוא יציע, לראשונה, חיישן טביעות אצבע מתחת למסך. הוא יהיה מבוסס על Snapdragon 855 של קוואלקום (Qualcomm) ויגיע עם 6/8 גיגה-בייט זיכרון עבודה ועם 128/256 גיגה-בייט זיכרון אחסון ועם אפשרות להרחיב אותו בעוד 512 גיגה-בייט לכל היותר עם כרטיס microSD.

המצלמות מאחור יציעו חיישן ראשי בגודל של 13 מגה-פיקסל וחיישן של 5 מגה-פיקסל עבור העדשה השנייה הרחבה. מקדימה יהיה חיישן 8 מגה-פיקסל. כמו ב-Tab S5e יצויד הטאבלט החדש ב-4 רמקולים של AKG, והוא יציע בנוסף תמיכה ב-Samsung DeX, הפתרון של החברה שיכול להפוך אותו למעין מחשב שולחני.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.