תמונות אמיתיות ראשונות, לכאורה, של Galaxy Note 10 – מכשיר הדגל החדש של סמסונג (Samaung) עליו היא אמורה להכריז באוגוסט הקרוב – הופיעו ברשת. התמונות הופיעו באתר האמין WinFuture ומאוחר יותר גם בציוץ בטוויטר של אחד המדליפים של MySmartPic, כך שככל הנראה אכן מדובר בתמונות אמיתיות.

כך או כך כפי שניתן ללמוד מהתמונות, Note 10 עם העט האלקטרוני החדש שלו יגיע בצבע שחור או בצבע כחול/סגול משתנה, עם חריר בדיוק במרכז המסך שכמעט נטול שוליים. מאחור, בדיוק לפי ההנחות, יש שלוש מצלמות בסידור אנכי בצד השמאלי של הגב, באזור שמעט בולט החוצה, ומכיוון שאין חיישן טביעות אצבע על הגב זה אומר שהוא נמצא מתחת למסך – ובעצם אין סיבה שלא.

מה שעוד ניתן לראות הוא שבצד הימני יש שני כפתורים בלבד. האם זה אומר שבסמסונג החליטו סוף סוף לוותר על כפתור ה-Bixby, או שזה אומר שאין כפתור הפעלה/כיבוי? בכל אופן אם מדובר בכפתור הפעלה, הוא נמצא הפעם מתחת לכפתור השליטה בעוצמת הקול, הפוך ממה שבסמסונג מציעים כמעט תמיד.

לפי המדליפים התמונות מציגות את המכשיר עם מסך בגודל 6.3 אינץ', וההנחה היא שסמסונג תשיק גם גרסת Note 10 Pro, טלפון אותו היא תציע עם מסך בגודל 6.75 אינץ' וכנראה שגם בגרסת 5G.