עושה רושם שבסמסונג (Samsung) עומלים לא מעט על העדכון הגדול הבא ל-Galaxy S5 שצפוי להביאו עימו את גרסת האנדרואיד Android 5.0 Lollipop. כזכור, מלפני כחודש, האתר SamMobile הדגים גרסת ניסיון של לוליפופ על ה-Galaxy S5. הגרסה הייתה בשלבים מוקדמים מאוד ולא הייתה יציבה לשימוש יום יומי, ולא מעט דברים היו חסרים. ובכן, הזמן עושה את שלו גם במקרה הזה.

כעת, הוא עושה זאת בפעם השנייה, ולידיו הגיעה גרסה מעודכנת יותר של לוליפופ לגרסה הבינלאומית של הגלקסי S5, והיא מכילה שיפורים רבים לעומת הגרסה הקודמת: אנימציות חדשות, גופן חדש, קטגוריות באפליקציית הגלריה, תיבת חיפוש חדשה באנשי הקשר, למחוון הבהירות בחלון ההתראות קיבל צבע חדש, סרגל חיפוש של Google בתפריט Recents, ועוד.

אך גולת הכותרת ממשיכה להיות ה-Material Design, הפעם מכיוונה של סמסונג וממשק ה-TouchWIZ. בגרסה המעודכנת הצבע בשורות העליונות של הממשק במרבית אפליקציות סמסונג הוא כחול, לעומת ירוק בגרסה הרגילה של אנדרואיד לוליפןפ. ניתן להבחין בכך באפליקציית ההגדרות, מוזיקה, גלריה והמחשבון. גם האפליקציות הללו, מלבד קבלת הצבע המנחה, שופרו מבחינת העיצוב והם קיבלו את המראה השטוח.

על פי כל הדיווחים, העדכון המצופה יגיע לגרסה הבינלאומית של הגלקסי S5 הראשון לפני סוף השנה בחודש דצמבר. עד אז אנחנו מקווים להמשיך לראות הדגמה של עוד גרסאות כך שנוכל להמשיך מושג על התקדמות הפיתוח של הגרסה החדשה.

קרא עוד:  וואן פלוס: OnePlus 8 יגיע עם מסך 120Hz כסטנדרט

Samsung Galaxy S5

מכשיר ה-Galaxy S5 הוא הדור החמישי לסדרת מכשייר הגלקסי של סמסונג. הוא הוכרז בפברואר 2014, מצויד במסך 5.1 אינץ' ברזולוציה 1080x1920, מבוסס על מעבד Quad-core 2.5 GHz וזיכרון RAM של 2GB. המכשיר רץ על מערכת האנדרואיד בגרסה 4.4.2 עם ממשק ה-TouchWIZ, כולל במצלמה 16 מגה פיקסל וסוללת 2800mAh. הוא חסין למים וכולל חיישן טביעות אצבע ומד דופק בגבו.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
כתב ומסקר ב-TGSpot ממאי 2010. חובב בעיקר את מוצרי אפל, ומתעסק בעיקר בה ובנושאים שמסביבה. בעל ניסיון רב באתר ובתחום הסלולר. מוטו בחיים: "Never give up on such a wonderful life".