אחרי שבתחילת השבוע נחשף לעיצובם של Galaxy S11 ו-Galaxy S11e, עתה נחשף גם עיצובו של +Galaxy S11 – מכשיר הדגל המוגדל של סמסונג (Samsung) למחצית הראשונה של 2020, שצפוי להיות מוכרז בחודש פברואר או מרץ הקרוב.

התמונות והסרטון שנחשפו אינם רשמיים, אך מי שיצר אותם הוא אותו מדליף אמין למדי שעומד מאחורי ההדלפה הקודמת, OnLeaks, שהפעם פרסם אותם באתר CashKaro.

כפי שניתן לראות, עיצובו של +Galaxy S11 נראה במבט ראשון זהה לחלוטין ל-S11, עם מצלמה קדמית בודדת, ולא כפולה כמו ב-+S10, ומערך צילום אחורי בתוך מסגרת מובלטת, בדומה למכשירי iPhone 11 ו-Pixel 4.

GALAXY_S11_PLUS

אבל מערך הצילום מאחור אינו זהה. ראשית, המסגרת כאן גדולה יותר, וממלאת כמחצית מרוחבו של גב המכשיר, בניגוד לקרוב יותר לשליש בהדמיות של S11 ו-S11e. בתוך המסגרת הזו מפוזרים החיישנים באופן שונה מאוד מאשר ב-S11, וספירה שלהם מראה גם שיש יותר חיישנים – 8 חורים ב-+S11 לעומת 7 ב-S11, כאשר סך החיישנים במערך הזה מסתכם ככל הנראה ב-6 לעומת 5, כשחור אחד הוא מבזק ה-LED ושניים אחרים הממוקמים תמיד בסמיכות הם ככל הנראה רכיב אחד.

לפי ההדלפה, מסך המכשיר יהיה בגודל של 6.9 אינץ', מקומר מעט פחות מזה של +Galaxy S10 ועדיין עם סורק טביעות אצבע משולב, והמצלמה הקדמית שממוקמת במרכז ראש המסך, כמו ב-Note 10, תכלול מנגנון זום אופטי 5x, ותתמוך בצילום סרטוני סלפי ברזולוציית 8K.

קרא עוד:  סקירה: OnePlus 7T Pro - לא יותר מרענון קל