מכשיר הדגל החדש של סמסונג (Samsung), ה-Galaxy S10, זוכה כבר עתה לעדכון התוכנה הראשון שלו העושה את דרכו למכשירים שהגיעו לידי הלקוחות באירופה. בראש רשימת השינויים נמצאת תכונה שלה ממתינים רבים מלקוחות סמסונג כבר זמן רב: היכולת לקבוע איזו אפליקציה תופעל כאשר לוחצים על כפתור ״ביקסבי״ (Bixby), במקום הסייענית הדיגיטלית של סמסונג שלא תמיד מתגלה כמועילה במיוחד .

בנוסף, מוסיף העדכון לאפליקציית הצילום של סמסונג אפשרות לשיתוף ישיר של תמונות וסרטוני וידאו לחשבון האינסטגרם של המשתמש. יתר השינויים הם תיקוני באגים ושיפורים למערכות קיימות: יציבות ואמינות אפליקציית המצלמה, שיפור מהירות התגובה של סורק טביעות האצבע המובנה במסך, וגם פרצות אבטחה שונות שנתגלו במערכת ההפעלה אנדרואיד עצמה מאז העדכון הקודם.

עדכון Pie לדור הקודם

בעוד שה-Galaxy S10 טרם הושק בישראל באופן רשמי, מוזמנים לקוחותיה של סמסונג בארץ ליהנות מעדכון אנדרואיד 9 (Pie) למכשירי הדור הקודם הכולל את Galaxy S8 בן השנתיים ו-S9 שהופץ לאחרונה. עדכון זה כולל גם את הממשק החדש של סמסונג, One UI, המותאים למסכים גדולים ואמור להפוך את חווית השימוש במכשיר לנוחה ומהירה יותר – וגם נעימה יותר לעין.