במקביל לחשיפת מכשירי הסלולאר והטאבלט החדש, מציגה סמסונג גם זוג נגנים חדשים, בתערוכת  MWC, המבוססים על מכשיר הסלולר של החברה, ה-Galaxy S. הנגנים החדשים ידועים בשמם כ Galaxy S WiFi 5.0 ו Galaxy S WiFi 4.0  וכבר שמענו עליהם בעבר בשם Galaxy player ומספקים מפרט ומראה דומים למכשיר האנדרואיד, רק שלא תמצאו בהם אפשרות לביצוע שיחות או גלישה סלולרית.

ה- Galaxy S WiFi 4.0 מצויד במעבד 1Ghz, מערכת הפעלה אנדרואיד 2.2, מסך תצוגה בגודל 4.0 אינץ, GPS, מצלמה אחורית ברזולוציית 3.2MP וקדמית ברזולוציית VGA שתשמש אתכם גם לשיחות בסקייפ . הנגן תומך בוידאו HD 720p, תמיכה בפורמטי וידאו  H.264/DivX/Xvid/WMV ובפורמטי  MP3/WMA/FLAC/AAC במוזיקה, וכן הוא מצויד בקישוריות WiFi ו Bluetooth 3.0, רדיו FM ומקליט קול. בנוסף לכל, הנגן יהיה זמין במספר נפחים פנימיים  8/16/32GB עם אפשרות הרחבה בכרטיס microSD עד לנפח של 32GB, ביחד עם סוללה 1200mAh וכמובן גישה ישירה לאנדרואיד מרקט.

הנגן מדגם  Galaxy S WiFi 5.0 הוא סיפור אחר. זהו בין הנגנים הגדולים שתמצאו ומגיע עם מסך תצוגה בגודל 5 אינץ ( WVGA TFT LCD), מצלמה אחורית ברזולוציית 5MP עם פלאש LED, מצפן דיגיטלי וסוללה חזקה יותר (2500mAh) והוא יהיה זמין בשני נפחים פנימיים 8GB או 16GB בלבד (כמובן שיש את אופציית ההרחבה בעזרת כרטיס microSD). שאר הפרמטרים דומים לבדגם Galaxy S WiFi 4.0. בקרוב נעלה סקירת וידאו.

דיווחים שוטפים מתערוכת הסלולר הגדולה בעולם תמצאו כאן ובעמוד הפייסבוק של האתר.