סמסונג הציגה לראווה את נגן המוזיקה החדש שלה, ה-Galaxy Player עם מסך מגע 4 אינצ’. הנגן יוצג בשבוע הבא בתערוכת CES 2011, ונראה כי סמסונג רוצה להביא פייט לנגן המוזיקה הפופולרי של אפל, ה-iPod Touch.

הנגן נראה כמעט זהה למכשיר ה-Galaxy S ובדומה לו, גם כאן תמצאו את מערכת האנדרואיד (2.2) זאת יחד עם ממשק ה-TouchWIZ שעבר מספר התאמות. ה-Galaxy Player (מדגם YP-GB1) הוא נגן חזק למדי המכיל מעבד 1GHz ומסך 4 אינצ’ ברזולוציה 800×480 מסוג Super Clear LCD (ולא ה-AMOLED), מצלמה 3.2 מגה פיקסל, מצלמה קדמית לשיחות וידאו (ברשת), קישוריות WiFi ו-Bluetooth ומקלט GPS. חבילה כמעט שלמה של מכשיר ה-Galaxy S רק ללא תקשורת סלולרית.

מלבד הדברים הרגילים שתוכלו לעשות עם מערכת האנדרואיד (להוריד אפליקציות, לשחק במשחקים וכו’..), תוכלו לנגן גם קבצי HD באמצעות הנגן המובנה וכן תמיכה במספר רב של פורמטים. הוא מגיע בנפחים של 8GB/16GB/32GB זאת נוסף לכרטיס הרחבה מסוג microSD.

הנגן כאמור יוצג כבר בשבוע הבא בתערוכה, זאת יחד עם נגן ה-Galaxy Player 50 שכבר הושק לאחרונה הכולל מאפיינים דומים אך עם מסך קטן יותר ונקווה כי היא תפרסם פרטים נוספים. (מקור)

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.