מכשיר הדגל של סמססונג עליו דיברנו לא מעט בתקופה האחרונה נוחת בחנויות וברשתות הסלולר. שבוע ויומיים מאז אירוע ההכרזה בישראל ונדמה כי כל שוק הסלולר בארץ ממתין להגעתו, ואין אף חנות ורשת סלולרית שלא מציעה את המכשיר למכירה.

רשתות הסלולר
פלאפון הייתה הראשונה לפרסם מחירים עוד בעת הכרזתו לפני כשבוע ומחירו לא השתנה מאז: 4,208 שקלים למשלמים עד 6 תשלומים. רשת סלקום פרסמה אמש את המחיר שיעמוד על 3,999 בתשלום מזומן (תשלום 1 או 3 תשלומים), או 4,644 למשלמים ב-36 תשלומים. בהצטרפות לאחת מתוכניות ללא הגבלה בסלקום, יינתן החזר של 30 ש"ח על עלות המכשיר בחודש. ברשת אורנג’ נמצא את המכשיר במחיר של 3,967 לתשלום 1 או 3, ו-4,176 שקלים למשלמים ב-36 תשלומים.

מי שהצטרפה להצעות היא הוט מובייל הנחשבת כרגע לזולה מבין רשתות הסלולר והיא תמכור את ה-Galaxy S III במחיר של 3,899 שקלים, או ב-4,140 בחלוקה ל-36 תשלומים.

חנויות פרטיות ורשתות
מי שלא מעוניין לרכוש את המכשיר דרך רשתות הסלולר ומעדיף לרכוש בחנויות הפרטיות, ימצא מחירים מעט יותר אטרקטיביים. ב-hMobile, חנות הרשת של הום סנטר מציעים את המכשיר במחיר של 3,699 שקלים. ברשת Best Mobile, הרשת הסלולרית החדשה של ח.י תציע את המכשיר במחיר הזול ביותר אשר יעמוד על 3,680 שקלים שאותם תוכלו לשלם ב-24 תשלומים ללא ריבית, או 3,890 שקלים ב-36 תשלומים. מחירו של ה- Samsung Galaxy SIII בחנויות SAMSUNG יעמוד על 3999 שקלים לרוכשים בתשלום אחד ו-4199 שקלים לרוכשים ב 5 תשלומים. אם נציץ לרגע בזאפ, נגלה כי המחיר ההתחלתי עומד שם על 4,149 שקלים, כך שכפי שחזינו, לרשתות הפרטיות עוד קשה להתחרות במחיר של רשתות הסלולר.

קרא עוד:  רמקול PartyBox 300 של JBL יהפוך כל חדר לדיסקוטק

מעבר לים
אם אתם לא חוששים לרכוש באתרי קניות בחו”ל שם מצאנו את המכשיר במחירים נמוכים בכאלף שקלים ויותר. כך באתר Clove UK נמצא את המכשיר במחיר של 440 פאונד, שהם 2,645 שקלים כולל משלוח וכך גם באתר Handtec. באתר המכירות הגדול בעולם, הלא הוא eBay מצאנו אותו במחיר התחלתי של $699 כולל משלוח, שהם כ-2,717 שקלים.

יש לציין כי המחירים אינם כוללים מיסים עליהם תצטרכו לשלם בעת כניסת המכשיר לישראל ובנוסף לא תקבלו כל אחריות מהנציגות המקומית, כך שההפרשים מצטמצמים והכדאיות כבר פחות משתלמת.

לרוץ ולקנות? מניסיון העבר, מחירי המכשירים הולכים ומשתנים במהלך החודשים הראשונים למכירה. תמחורו של המכשיר גבוה יחסית הן בארץ והן מעבר לים, ומי שמשתוקק לרכוש יאלץ להיפרד מסכום לא קטן, אך מי שיתאפק עוד כחודשיים-שלושה, ימצא את הגלקסי אס 3 בעסקאות הרבה יותר כדאיות.

וידאו: פתיחת קופסה והשוואה מול Galaxy S2

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.