אחרי שניצלנו את המכשיר הסלולרי לשיחות, אפליקציות והתקשקשנו במיילים והודעות, הגיע הזמן לעבור לשלב הבא. אחד המאפיינים שקיימים ב-Galaxy S II הוא חיבור ה-MHL, טכנולוגיה חדישה יחסית המאפשרת לנו להפוך את יציאת ה-microUSB הסטנדרטית שלנו ליציאת HDMI לכל דבר באמצעות כבל מתאם המיוחד, כך שתוכלו להציג את כל המתרחש על גבי המסך הטלוויזיה יחד עם סאונד היקפי. חיבור HDMI במכשירים סלולריים הוא אינו דבר חדש, אך כשמשלבים זאת עם יכולות מדיה גבוהות, מעבד גראפי חזק ויכולת לנגן קבצי וידאו Full HD מסוג MKV ,Xvid/Divx  –  זה כבר סיפור אחר.

כך הדגימו לנו GSM Arena את המחבר הייעודי של סמסונג לכך (בקרוב גם ב-DealExtreme?) המתחבר מצד אחד ל-microUSB ומצד השני מספק לנו חיבור HDMI סטנדרטי בו הם חיברו כבל שמצידו השני עמד מסך LCD. החיבור, כך נכתב, דרש שימוש במטען בכל זמן השימוש בו ואוטומטית משכפל את  התצוגה בן מסך המכשיר לטלוויזיה, אולם רק כאשר תצפו בסרט או בתמונות תוכלו לנצל את כל רוחב המסך ובשאר התצוגה תוצג לאורך.

USB לדרך
הדגמה נוספת מ-GSM Arena היא יציאת ה-USB On-The-Go שמאפשרת לנו לחבר כמעט כל כונן חיצוני למכשיר בחיבור ה-microUSB וקיימת גם ב-N8. כמובן שלכך תזדקקו למחבר נוסף שיימכר (איך לא) על ידי סמסונג. החבר'ה חיברו מספר כוננים וגם קוראי כרטיסים למינהם כשהכל עבד חלק ובמהירות העברת קבצים כמעט כמו זו של ה-PC. מה שלא עבד זו המקלדת בחיבור USB שלא הגיבה להקלדות וחיבור להתקנים הדורשים זגם גבוה מהסטנדרט אך בכל זאת זה יכול להיות נחמד ושימושי כשתדרשו להעביר קבצים.

קרא עוד:  תדליקו ת'אור: שאומי עובדת על טעינה באנרגיה סולארית

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.