סמסונג הבטיחה למשתמשיה כי תשחרר עדכון לאנדרואיד 4 (ICS) ברבעון הראשון של השנה לשני מכשיריה הפופולריים, ה-Galaxy s II וה- Galaxy Note, ובינתיים קיימה רק חלק מהבטחתה ושחררה לפני כ-4 ימים עדכון למכשיר ה-SGS2 . היום הודיעה סמסונג נורווגיה בעמוד הפייסבוק שלה כי העדכון למכשיר ה-Galaxy Note נדחה לרבעון השני של השנה, אך מכיון שהידיעה אושרה רק ע"י סמסונג בנורווגיה אנחנו לא בטוחים אם העיכוב הזה יהיה גלובלי וכל המשתמשים בעולם יאלצו להמתין או שרק בנורווגיה.

הסיבה לעיכוב אינה ידועה עדיין, אבל לפני שאתם נבהלים אנחנו רוצים להזכיר לכם כי כל ההודעות בשבועות האחרונים לגבי ה-Samsung galaxy s II התבררו בסופו של דבר כטעות, וסמסונג עשויה לקחת בחזרה את ההצהרה בדיוק כמו שקרה עם סאני אצלנו בארץ. (שהבטיחו עדכון ב-15 במרץ ולאחר מכן הסירו את ההודעה) אך אם השמועות אכן יתבררו כנכונות עיכוב כזה עשוי להיות דבר די מאכזב מכיון שזה אומר שבעלי מכשיר ה-Galaxy Note יאלצו להמתין עוד כשלושה חודשים עד לקבלת העדכון.

מי שנכנס לרשימת המקבלים הוא Nexus S, הדור הקודם של מכשירי הנקסוס ועל פי מקור של Engadget, העדכון הרשמי יגיע "בעוד מספר שבועות". לא ברור האם המידע עוד סופי, שכן עוד לא שכחנו את סאגת עדכון ה-Galaxy S, שלמעשה דומה למדי בחומרה ל-Nexus S. האם יש על כך השפעה גם עליו? היינו מאוד רוצים להאמין ונמתין להתפתחויות נוספות, בינתיים נסתפק ברומים המבושלים.