צפו: פתיחת קופסה והצצה ראשונה ל-Galaxy Note 10 Plus

הוא נחת אתמול רשמית בישראל, ואצלנו הוא הגיע לסקירה וביקורת מלאה. עד שנפרסם אותה, בחרנו להציג את תכולת הקופסה המספקת הפתעה טובה, אבל גם אחת פחות.

את Galaxy Note 10 Plus קיבלנו בצבע היפה ביותר שיש לסמסונג (Samsung) להציע: Aura Glow, אשר משתנה בתאם לזווית ולאור, כשלעיתים נדמה שניתן שניתן להבחין בכל צבעי הקשת. הוא הגיע בתצורה של 12 גיגה-בייט זיכרון עבודה ו-256 גיגה-בייט לאחסון, אך זמין גם בנפחים של 128 ו-512 גיגה-בייט זיכרון אחסון מובנה

בקופסה, מלבד המכשיר, נמצא כיסוי סיליקון המסופק במתנה עם כל מכשיר הנמכר בארץ. יש גם את כבל טעינה ל-USB C, אולם מה שחסר הוא המטען המהיר. סמסונג לא מספקת כברירת מחדל את המטען המהיר המציע הספק טעינה של 45 וואט, אלא את המטען הסטנדרטי שמציע הספק של 25 וואט. מי שמעוניין בכל זאת במטען המהיר יוכל לרכוש אותו בנפרד – הוא יוצע בעתיד הקרוב במחיר שטרם פורסם.

מלבד זאת באריזה גם אוזניות AKG איכותיות, בעלות חיבור USB-C במקום 3.5 מ"מ, שכן החיבור הזה הוסר בדור הנוכחי של Note. עוד קיים גם חולץ לחוד של עט ה-S-Pen וזוג קצוות נוספים בגדלים שונים למי שמעוניין להחליף. יש גם מתאם USB-C ל-USB לצורך העברת נתונים וכן מחבר microUSB ל-USB-C לשימוש בכבלים ישנים.

Samsung Galaxy Note 10 Plus

Galaxy Note 10 Plus נושא מסך מלא מקצה לקצה בגודל 6.8 אינץ' ורק חריר למצלמה בחלק העליון. בגבו מערך צילום מרובע, זיכרון עבודה של 12 גיגה-בייט ואחסון פנימי של 256/512 גיגה-בייט וגם עם אפשרות הרחבה. הסוללה בקיבולת 4,30 מיליאמפר/שעה עם תמיכה בטעינה סופר מהירה

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.