לפני כחודשיים חשף האתר XDA שסמסונג (Samsung) מתכננת להשיק באביב הקרוב אוזניות נטולות חוטים בסדרת ה-Galaxy Buds, כנראה כדי להתחרות ב-AirPods Pro. מעבר לתמונה קצרה שמראה את האוזניות לא היו פרטים נוספים, אבל חשיפה חדשה מגלה יותר על הדור הבא של האוזניות הללו מבית סמסומג שייקראו +Galaxy Buds.

הדבר הראשון שנחשף הוא שמחיר האוזניות החדשות יהיה לפי ההערכות והדיווחים כ-149 דולרים, נמוך מאוד יחסית לעומת ה-250 דולרים שיש לשלם עבור ה-AirPods Pro. אמנם עוד לכך אישור רשמי, אבל כנראה שזו תהיה רמת המחיר. כמו כן ההערכה היא שסמסונג תציג אותן באירוע ה-Unpack שלה בשבוע הבא יחד עם מכשירי ה-Galaxy S20.

כמו כן יש הבדל עצום בזמן העבודה הרציפה של האוזניות, כ-4.5 שעות במקרה של אוזניות הדגל של אפל לעומת 11 שעות ויותר עבור האוזניות החדשות של סמסונג. הדור הקודם, Galaxy Buds, הבטיח 6 שעות עבודה רציפה. מארז ההטענה יספק במקרה של +Buds עוד 11 שעות, ובסך הכל 22 שעות, בעוד שבאפל מספרים כי יחד עם המארז ה-Pro יעבדו 24 שעות. הזמן הכולל של ה-Galaxy Buds מהדור הראשון הוא 13 שעות.

יש עוד כמה הבדלים בין שני הדורות של האוזניות מבית סמסונג: ניתן לצמד את החדשות יותר לשני התקנים ולא רק ל-1, והן מכילות בקצה מיקרופון נוסף.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.