שבוע אחד בלבד לאחר ההכרזה הרשמית של אפל (Apple), מגיעות אוזניות ה-AirPods Pro החדשות לחנויות בישראל. מחירן בקרב המשווקים איננו אחיד: בחנויות רשת iDigital ו-iStore, האוזניות נמכרות תמורת 1,299 שקלים. ברשת KSP המחיר מעט זול יותר, ועומד על 1,199 שקלים.

לצורך ההשוואה, מחירן הרשמי של ה-AirPods Pro בארה"ב עומד על 249 דולרים שהם כ-870 שקלים, אך מחיר זה איננו כולל את המס המקומי שאותו נדרש הלקוח לשלם (בהתאם למדינה בתוך ארה"ב שבה רכש את האוזניות), ובמקרה של ייבוא אישי לישראל כמובן גם לא כולל את עלויות המשלוח והמע"מ.

כזכור, ה-AirPods Pro כוללות שיפורים רבים לעומת דגם ה-AirPods הרגיל שנמכר בישראל מזה זמן מה. הן מגיעות עם מתאמי סיליקון בשלושה גדלים שונים לאטימה טובה יותר בין האוזניות לאוזן, וגם סינון רעשים אקטיבי האמור לבטל את רעשי הסביבה באמצעות יצירת גל קול "הפוך".

איכות הצליל לטענת אפל גבוהה יותר משמעותית מזו של ה-AirPods המקוריות, הודות לשימוש ברכיבים גדולים ואיכותיים יותר וגם מערכת המנתחת את הצליל בזמן אמת ומספקת תיקוני אקולייזר לשיפור חוויית ההאזנה. זמן הסוללה עומד על 4.5 שעות, אולם הסוללה הכלולה במארז הנשיאה מסוגלת לספק עד 24 שעות בסה"כ. המארז תומך בטעינה אלחוטית בתקן Qi הנפוץ.