בעקבות הדיווח על תחילת הפצתו של עדכון אנדרואיד 9 למכשירי Galaxy S9, החליטה סמסונג (Samsung) לפרסם את לוח הזמנים המלא לעדכונים עבור כל הטלפונים שלה שיקבלו את השדרוג. מדובר ברוב הטלפונים והטאבלטים של סמסונג שיצאו לשוק במהלך השנתיים האחרונות אבל חלקם צפויים להתעדכן רק עמוק לתוך שנת 2019, ואף ייתכן שזה יקרה אחרי שגוגל כבר תכריז על הגרסה הרשמית הבאה של אנדרואיד.

כפי שדווח מכשירי ה-Galaxy S9 יתעדכנו כולם במהלך ינואר, בעוד ש-Note 9 יזכה לעדכון הרשמי בפברואר. במרץ יתרחשו העדכונים עבור בעלי Galaxy S8 ו-Note 8 על גרסאותיהם השונות. Galaxy S7 כבר ישן להגדרת סמסונג ולא יזכה לעדכון.

באפריל צפויים להצטרף למשודרגים דגמי ה-A8, ה-A7 וה-A9 של 2018, כמו גם הטאבלט Galaxy Tab S4 10.5. במאי יתעדכנו מכשירי ה-J4 וה-J6, ואילו דגם ה-J7 מ-2017 יזכה לעדכון בחודש יולי.

עד סוף אוקטובר 2019 צפויה סמסונג לשחרר עדכונים גם עבור דגמי ה-J7 Duo, ה-Xcover4, ה-J3 2017 וטאבלטים נוספים מדגמי S3 ,Tab A ו-Tab Active2. יש לזכור כי תאריכים אלו מתייחסים לשחרור העדכון על ידי סמסונג עצמה, אבל ייתכן שההפצה בפועל תתעכב עבור מכשירים שנרכשו מרשתות סלולר ומפיצים ברחבי העולם שהוסיפו שינויים משלהם.

כמו כן, בעוד שהמכשירים החדשים יותר של סמסונג יזכו לממשק One UI המחודש, ייתכן שבדגמים הוותיקים יותר יכלול העדכון את מערכת ההפעלה אנדרואיד 9 בלבד, ללא שינוי משמעותי במראה מערכת ההפעלה.