מוזילה משחררת היום את גרסה 13 הרשמית לדפדפן ה-Firefox הפופולרי עם מספר שדרוגים ותוספות חדשות. במוזילה אומרים כי הגרסה החדשה משפרת את צריכת הזיכרון וזליגת הזיכרון (הנוראית) של הדפדפן וגם זמן העליה של הדפדפן התקצר פלאים.

השינוי העיקרי שבו ישימו לב המשתמשים היא בעיצוב החדש של פתיחת לשונית חדשה, אותה הלשונית שכבר דובר עליו בעבר המציגה את האתרים האחרונים בהם גלשנו בתמונה מוקטנת והאפשרות לקבע את האתרים המועדפים, בדומה לקיים לדפדפן הכרום. גם לשונית הבית עוצבה מחדש ונוסף לה סרגל כלים מהיר להגדרות, תוספים, הורדות ועוד (בתמונה למעלה). בנוסף לשוניות לא ישוחזרו כברירת מחדל כאשר הדפדפן קורס ובמקום זאת יוצגו כל הטאבים שנסגרו על מנת שהמשתמש יבחר מתוכם, פרוטוקול SPDY מיושם בדפדפן המאפשר גלישה מוצפנת ומהירה באתרים התומכים כמו גוגל וטוויטר.  אפשרות אחרונה היא תיקון מהיר לפרופיל המשתמש, כך במידה ונמצאה תקלה עם הדפדפן כמו קריסות תכופות ובעיות נוספות, ניתן לאתחל את הדפדפן בהקלדת הכתובת about:support בשורת הכתובות ומשם לחיצה על כפתור האתחול השומר על הנתונים האישיים.

את הגרסה החדשה ניתן להוריד דרך אתר הפרויקט או אם אתם כבר גולשים דרך השועל, יש להיכנס לתפריט העזרה-> אודות ולעדכן משם.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.