סדרת משחקי התפקידים המוערכת והמאוד אהודה Fallout קיבלה סטירת לחי לא קטנה עם המשחק האחרון שיצא בסדרה, Fallout 76, אבל יכול להיות שיוזמה חדשה של קבוצת מודרים חובבי המשחק תחזיר חלק מהחשק בדמות מוד חדש שייקרא Fallout 4: Project Arroyo הוא למעשה יהווה המרה של הסיפור שהוצג בזמנו ב-Fallout 2.

כזכור המשחקים הראשונים בסדרת Fallout, לפני שהמותג עבר לידיים של בת'הסדה (Bethesda), עוצבו בסגנון הוותיק והישן של משחקי התפקידים בו צופים על כל הדמויות למעלה, ועם ממשק שמבוסס על לחיצות על כפתורים כדי לתת הוראות לדמות הראשית.

רק ב-Fallout 3 נכנסה לתמונת נקודת המבט בגוף ראשון, ושוב בדומה לשינוי שהתרחש בשוק משחקי התפקידים, וכמובן בדומה להרבה מאוד משחקי פעולה בגוף ראשון.

כעת רוצה הקבוצה להפיח חיים חדשים במשחק הוותיק ולחדש אותו תוך שמירה על הסיפור המקורי, תוך שמירה על כל דמויות ה-NPC, וכולל מערכת המשחק מאחור.

הפרויקט נמצא עדיין בראשית דרכו, והחבורה מחפשת גייס מפתחים נוספים, וניתן למצוא פרטים נוספים על כך בפוסט שהועלה ל-Reddit.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.